Linux ile Windows arasında ne gibi farklar var?

Hocam ben de onu diyorum C Setup'da Son așamada farkli bir yontem dene, deyince diskler gozukuyor ama isimsiz ordan mı yapacağım onu cozemedim. 2 secenek var, ya direkt silin Mint'i kurun ya da farkli bir şey deneyin diye.
Farklı birşeyi deneyin diyeceksin. Daha sonra orada görürsün diskleri. O kısma geldikten sonra youtubedan bak biraz. Linux Mint manual partitioning yaz çıkar.

Peki hocam ben șu an Windows 2016 LTBS kullanıyorum ve tek tükte C# biliyorum. Linux'a geçsem oyun bakımından bir kısıtlama var mı? Misal Fallout 3'ü açar mı Linux? Discord destekler mi? Visual Studio açar mı veya bașka bir uygulama?
Fallout 3, New Vegas destekler. Visual Studio açmaz ama Rider C# açar. Discord mevcut.

Hocam pek anlamadım ama Linux kurulumunda format atmak istediğin diski seçebilirsiniz.

Hocam bir de sen anlatir misin ya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Șu videodakini yaptim 2 saattir sistem dosyalari inceleniyor da kurmadi.

Fallout 3, New Vegas destekler. Visual Studio açmaz ama rider C# açar. Discord mevcut.

Dışarıda bir ișim vardı 1-4 arası bıraktım hala aynı.@eladelisi @Panconn

Dosya Ekleri

• 20231225_162402.jpg
    20231225_162402.jpg
    236,4 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Hocam bir de sen anlatir misin ya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
șu videodakini yaptim 2 saattir sistem dosyalari inceleniyorda kurmadi.

Dışarıda bir ișim vardı 1-4 arası bıraktım hala aynı Help Me @eladelisi @Panconn

Dışarıda bir ișim vardı 1-4 arası bıraktım hala aynı Help Me @eladelisi @Panconn

Hocam Partition etmeyi bilmiyorum maalesef öyle işleri.

Hocam bir de sen anlatir misin ya?

Șu videodakini yaptim 2 saattir sistem dosyalari inceleniyor da kurmadi.

Dışarıda bir ișim vardı 1-4 arası bıraktım hala aynı.@eladelisi @Panconn
Dosya sistemlerini doğru ayarladığınızdan emin misiniz?

Dosya sistemlerini doğru ayarladığınızdan emin misiniz?

Evet eminim șuan baska bir cozum bulamadim 32 GB'lik dosyayi Linux testteyken flashla farkli bir PC'ye aktarip formatla kurulum yapacağım.

Şu an Linux'a geçtim arkadaşlar choreme, Spotify, Epic ve Steam'ı nasıl kuracağım Discord'u kurdum.

Geri
Yukarı