Linux Kurarken "İnvalid argument" hatası

İlk paylaştığın ekran görüntüsünde yukarıdaki mesaj görünüyordu, bu sorunu açılışa iommu=soft değişkeni ekleyerek çözdüklerini raporlayanlar olmuş.

Paylaştığın son ekran görüntüsüne göre, sanırım şu an Linux Mint kurmaya çalışmıyorsun. Ubuntu 20.10 sürümün sunucu versiyonu ile ilgili bazı mesajlar görünüyor çünkü.

ISO dosyasını yazdırma ile ilgili; @MisakiTaro 'nun önerilerini de deneyebilirsin.

Yukarıdakileri denedin mi? Açılış değişkenini şurada anlatıldığı biçimde ekleyebilirsin. Nomodeset yerine iommu=soft yazacaksın sadece. Açılış seçenekleri — Linux Mint Installation Guide belgelendirme çalışması

Yukarıdakileri denedin mi? Açılış değişkenini şurada anlatıldığı biçimde ekleyebilirsin. Nomodeset yerine iommu=soft yazacaksın sadece. Açılış seçenekleri — Linux Mint Installation Guide belgelendirme çalışması
Yarın deneyeceğim. Sonucunu size bildiririm.
Hocam yine olmadı. Neyse önemli değil güvendiğim bir teknik servis var, orada Linux'u kurdurtacağım. İlgilendiğiniz ve yardım ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
@gen2 @OzgunP

An itibariyle sorunum çözüldü. Sorun flash diskdeymiş. Başka bir flaş disk ile deneyince hata almadım. Tekrardan yardımlarınız için teşekkürler 😀.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı