Linux kurulumu nasıl yapılır?

Syntax Error

Hectopat
Windows'a Linux kurdum yeniden başlattım alttaki seçenekler çıktı ne yapmalıyım?

11:54 utc.
Tz=utc.
Keytable=us.
Lang=en_us.
Boot with open Source drivers.
Boot with proprietary drivers.
Burada bir işaret var ve karşısında bir şey yazmıyor.
Help.
Demeçte EFI Boot loaders.

Fotoğrafını da bıraktım.
Ne yapmalıyım?

image.jpg

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla kurulum tamamlanmış. Saat ve klavye ayarı yapmanı istiyor. Alttaki seçeneklerde de kurulacak driverlerin otomatik algılamayla mı yoksa elle mi kurulacağını soruyor.

Anladığım kadarıyla kurulum tamamlanmış. Saat ve klavye ayarı yapmanı istiyor. Alttaki seçeneklerde de kurulacak driverlerin otomatik algılamayla mı yoksa elle mi kurulacağını soruyor.
Tamam teşekkürler bunları yaptıktan sonra altta reboot varmış ona mı basıcam
Bir şey daha sorucam siz hangisini tercih edersiniz el ile mi otomatik mi

Biraz yanlış anlamışsınız, kuruluma daha başlanmamış bile.

Elinizde driver yoksa otomatik kursun. Linux kullanıcısı değilim elle nasıl kuruluyor bilmiyorum.

Driverları otomatik olarak sistem kuruyor.

Windows'a Linux kurdum yeniden başlattım alttaki seçenekler çıktı ne yapmalıyım?

Boot with open Source dedikten sonra masaüstü karşınıza gelecek, burada Install Manjaroya tıklayıp Türkçe'yi seçip devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı