Linux Lite nasıl?

Firefox ile alakalı garip bir sorun yaşıyorum Lite'da. Normalde Chrome geliyor bu dağıtımda Firefox'u sonrasında program kurma ekranında snap ile kuruyoruz. Kurdum Firefox'u ancak yer imleri bölümündeki seçenekler tıklamama rağmen aktif olmuyor, yer imi aktarmak istiyorum HTML olarak ancak hiçbir tepki vermiyor tıklayınca? Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu daha önce?
Başka bir işletim sisteminde oldu mu? Yeni konu açabilirsiniz, daha rahat cevap alırsınız.

Şu ana kadar ayrıntılı olarak sadece Mint ve Lite kullandım bundan dolayı bu sorunuza cevap vermem imkansız. Böyle basit bir şey için konu açmak istemedim bir çözüm bulamazsam Chrome'dan devam ederim artık yapacak bir şey yok🙂
Yer imi aktarmak için kullandığınız yerin ekran görüntüsünü atar mısınız?

Yer imi aktarmak için kullandığınız yerin ekran görüntüsünü atar mısınız?
Geç cevap için üzgünüm. Eklediğim resim olan bölümden yani zaten başka bir yer olduğunu düşünmüyorum yer imi aktarmak için bildiğim kadarıyla. Aktar bölümlerine tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor.

Dosya Ekleri

• firefox yer imleri sorunu.png
    firefox yer imleri sorunu.png
    19,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Geç cevap için üzgünüm. Eklediğim resim olan bölümden yani zaten başka bir yer olduğunu düşünmüyorum yer imi aktarmak için bildiğim kadarıyla. Aktar bölümlerine tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor.
Kod:
sudo apt install xdg-desktop-portal-gtk
Bunu yükledikten sonra tekrar dener misiniz?

Geri
Yukarı