Linux lutris hatası

CanBey09

Femtopat
Lutristen leauge of Legends'i yükledim oyunu açmaya çalıştığımda "as far as this script can detect, your System is not configured to work with League's anticheat. Please verify that you can GET into the practice too before playing a multiplayer Game." hatası alıyorum, hiçbir yerde Türkçe çözüm bulamadım, bilen varsa yardım edebilir mi?

➜ sudo sysctl -p /etc/sysctl.conf
abi.vsyscall32 = 0
➜ sudo sysctl -p /etc/sysctl.d/99-sysctl.conf
abi.vsyscall32 = 0

Sonra sistemi Reboot edin deneyin. İnternette buldum böyle bir çözüm.

Hocam komutları yazıyorum ama hiçbir geribildirim almıyorum terminalden normal midir.
➜ sudo sysctl -p /etc/sysctl.conf
abi.vsyscall32 = 0
➜ sudo sysctl -p /etc/sysctl.d/99-sysctl.conf
abi.vsyscall32 = 0

Böyle yazın. Herhalde normaldir. "Düzelt" butonu, harfleri büyütmüş.

@gen2 sorunlu olabilir ama sitesinde oyunların ne düzeyde çalıştığını ve ya önemli detaylar varsa yazıyor.

Örneğin LoL oyunu ne kadar Gold not alsa da, anti-cheat yazılımı ile ilgili sorun olduğunu belirtiyor.

@gen2 sorunlu olabilir ama sitesinde oyunların ne düzeyde çalıştığını ve ya önemli detaylar varsa yazıyor.

Örneğin LoL oyunu ne kadar Gold not alsa da, anti-cheat yazılımı ile ilgili sorun olduğunu belirtiyor.

Onun için bu vardı zaten. WineHQ - Wine Application Database
Lutristen leauge of Legends'i yükledim oyunu açmaya çalıştığımda "as far as this script can detect, your System is not configured to work with League's anticheat. Please verify that you can GET into the practice too before playing a multiplayer Game." hatası alıyorum, hiçbir yerde Türkçe çözüm bulamadım, bilen varsa yardım edebilir mi?

Hocam koskoca DotA2 Linux'te native olarak çalışırken çakmasıyla neden uğraşıyorsunuz.

Son düzenleme:
@gen2 katılıyorum. LoL'ü ne kadar sevsem azdır ama her şeyden çakmış.
Naruto, Alien, Sailor Moon, Ninja Tosbağalar gibi oradan buradan bir sürü şeyden bir evren yaratmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı