Linux Mint kurulumda çöküyor

ppasnam

Centipat
Yer
Sakarya/Turkey
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ve Bilişim
Merhaba kısa bir süre önce babamın atölyesindeki eski parçalardan basit bir PC topladım. İçerisine Linux Mint Xfce kurma kararı aldım. Flashdiske Linux Mint Xfce 21 kurdum, boot ettim, her şey mükemmeldi fakat boot ettikten hemen sonra açılan seçenekler menüsünde ( hani şu Linux Mint'i başlat, kur falan olan ) fakat denemek için başlatmaya çalıştığımda entere bastığım anda dondu ve kaldı... 21 yerine 20 denedim ama nafile.
Bu saçma hata ne ile ilgili olabilir ( PC'de Windows kurulu ve çalıştırıyor )

Hocam 4 GB RAM'iniz varsa sisteminiz rahat rahat çalıştırır Windows 11'i. Ama oyun kısmını bilemem :D

Kanka Windows'la bir işim yok, ve 2 GB RAM var PC'de. Zaten rahatlasın gariban bir işe yarasın diye Linux kuruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kısa bir süre önce babamın atölyesindeki eski parçalardan basit bir PC topladım. İçerisine Linux Mint Xfce kurma kararı aldım. Flashdiske Linux Mint Xfce 21 kurdum, boot ettim, her şey mükemmeldi fakat boot ettikten hemen sonra açılan seçenekler menüsünde ( hani şu Linux Mint'i başlat, kur falan olan ) fakat denemek için başlatmaya çalıştığımda entere bastığım anda dondu ve kaldı... 21 yerine 20 denedim ama nafile.
Bu saçma hata ne ile ilgili olabilir ( PC'de Windows kurulu ve çalıştırıyor )
"Compability Mode" ile başlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı