Çözüldü Linux Mint kurulumunda boş disk bölümü gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar bugün Windows 10'un yanına Linux Mint kurmayı düşünüyorum, direkt olarak Windows Boot Manager'in yanına kur seçeneği ile. Fakat tek HDD var ve ben bunu C: ve D: olarak kullanıyorum. C:'de Windows ve birkaç program var, D:'de ise CS:GO ile LoL var. Ben direkt kurulum yapabilir miyim yoksa başka bir disk biçiminde ayırmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Basıyorum hiçbir şey olmuyor bilgisayarı kapatsam Boot menüype ESC ile giriyorum fakat bu Linux ekranından nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Güç tuşuna basılı tutsak mı?
Bilgisayar açılınca BIOS'a nasıl giriorsun? BIOS'a gir ve orada Windows boot Manager varsa, üste al.

Çıkmak için şu ekranda "c" tuşuna bas ve oraya reboot yaz.

Bilgisayar açılınca BIOS'a nasıl giriorsun? BIOS'a gir ve orada Windows boot Manager varsa, üste al.

Çıkmak için şu ekranda "c" tuşuna bas ve oraya reboot yaz.
Binlerce error yazdıktan sonra şu an Windows'tayım. USB'yi biçimlendirip tekrar yazdıracağım.
Bilgisayar mı yoksa kurulum ekranı mı kapanıyor? Tam anlamadım.
Kurulum ekranı kapanıyordu ama şu an Windows'tayım USB'yi tekrar yazdıracağım.

Binlerce error yazdıktan sonra şu an Windows'tayım. USB'yi biçimlendirip tekrar yazdıracağım.

Kurulum ekranı kapanıyordu ama şu an Windows'tayım USB'yi tekrar yazdıracağım.

ISO doğrulaması yaptınız mı?
Kolayca doğrulamanın yolu ISO'yu rufusa atın ve tik tusuna basın. Çıkan kodların eslesip eslesmedigini kontrol edin. Rufus, kalıbı yazdırırken ISO modu mu dd modu mu diye sorar. DD şeklinde yazdırın.
Hangi programla yazdırdınız kalıbı?

Hangi sürümü indirdiniz? Dogrulama kodlarını atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı