Linux Mint mı Chrome OS mu?

Elementary OS tweaks diye bir program var ancak kurumadım. Hatalar veriyor. Silip onun yerine Ubuntu kuracağım daha sonra özelleştirmeleri yaparım. Remix OS'da kuracağım daha sonra. Bide Kali hazır bekliyor USB'de.

Buda benim masaüstü.
Ekran Görüntüsü - 2016-03-13 23-52-16.png

@Berkant Ayhan Karabudak Yaptığınız özelleştirmeleri yazar mısınız ? Yarın yüklemeyi düşünüyorum. Windows arayüzü baydı biraz programlama harici işlerde diğer işletim sistemini kullanacağım.

Ubuntu Gnome 15.10 kurdum. Güzel :) Herhangi bir sorunla karşılaşmadım Elementary OS gibi.

@Berkant Ayhan Karabudak Yaptığınız özelleştirmeleri yazar mısınız ? Yarın yüklemeyi düşünüyorum. Windows arayüzü baydı biraz programlama harici işlerde diğer işletim sistemini kullanacağım.

Ubuntu Gnome 15.10 kurdum. Güzel :) Herhangi bir sorunla karşılaşmadım Elementary OS gibi.

O arkadaş Ubuntu Unity kullanıyor. Gnome'da aynısı gibi olmaz.

Temayı yüklemek için:

sudo add-apt-repository ppa:numix/ppa && sudo apt-get update && sudo apt-get install numix-gtk-theme

İkon paketini yüklemek için:

sudo add-apt-repository ppa:numix/ppa && sudo apt-get update && sudo apt-get install numix-icon-theme-circle

Komutlarını girebilirsiniz. Ardından Ubuntu Gnome ile gelen Tweak Tool aracını kullanarak temayı ve ikon paketini aktifleştirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arch tabanlı işletim sistemleri bence oldukça itici. Debian tabanlılara yönelmelisin derim.
Eğer arch kullanmakta kararlıysan apricity os kullanabilirsin.

Chrome OS veya Chromium OS sadece Chromebook'lar için var ve daha çok internet ve bulut tabanlı işler yapılması için geliştirilmiş özel amaçlı bir dağıtım. Ben size Ubuntu'yu tavsiye ediyorum. En yaygın Linux dağıtımı ve yeni başlayanlarada tavsiye ediliyor.

Bu da benim sanal makinemdeki Ubuntu Screenshot:

znj24R.png

O arkadaş Ubuntu Unity kullanıyor. Gnome'da aynısı gibi olmaz.

Temayı yüklemek için:

sudo add-apt-repository ppa:numix/ppa && sudo apt-get update && sudo apt-get install numix-gtk-theme

İkon paketini yüklemek için:

sudo add-apt-repository ppa:numix/ppa && sudo apt-get update && sudo apt-get install numix-icon-theme-circle

Komutlarını girebilirsiniz. Ardından Ubuntu Gnome ile gelen Tweak Tool aracını kullanarak temayı ve ikon paketini aktifleştirebilirsiniz.
Üstad dediğini yaptım on numara oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı