Linux Mint'te Wine ile exe kurarken "ShellExecuteEx Başarısız" hatası

ExplosiveTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Wine ile GTA Vice City kurmaya çalışırken exe dosyası hata veriyor. Hata:

Kod:
0080:fixme:hid:handle_IRP_MN_QUERY_ID Unhandled type 00000005.
0054:err:module:import_dll Library dnsapi.dll (which is needed by L"C:\\windows\\system32\\iphlpapi.dll") not found.
0054:err:module:import_dll Library iphlpapi.dll (which is needed by L"C:\\windows\\system32\\drivers\\ndis.sys") not found.
0054:err:ntoskrnl:ZwLoadDriver failed to create driver L"\\Registry\\Machine\\System\\CurrentControlSet\\Services\\NDIS": c0000142.
003c:fixme:service:scmdatabase_autostart_services Auto-start service L"NDIS" failed to start: 1114.
Uygulama başlatılamadı veya belirtilen dosya ile ilişkili bir uygulama yok.
ShellExecuteEx başarısız: Dosya bulunamadı.

Çözümü bilen var mı?

Hocam oyunu nereden yüklediniz? Ve hangi Wine sürümünü kullanıyorsunuz?

Ben hep oyun yüklerken Wine kullanıyorum, FitGirl dışında setup kısmında bir hata almadım.

Hocam oyunu nereden yüklediniz? Ve hangi Wine sürümünü kullanıyorsunuz?

Ben hep oyun yüklerken Wine kullanıyorum, FitGirl dışında setup kısmında bir hata almadım.

Buradan yüklemeye çalıltım.
Siz nereden yüklediniz bir de onu deneyim?
Sürüm olarak Wine-8.0.2 sürümünü kullanıyorum.

Ben bayağı uzun süredir GTA yüklemedim maalesef. Ama isterseniz bu konudan indirmeyi deneyebilirsiniz. Setup dosyasından kaynaklıysa belki düzelir.

Ben bayağı uzun süredir GTA yüklemedim maalesef. Ama isterseniz bu konudan indirmeyi deneyebilirsiniz. Setup dosyasından kaynaklıysa belki düzelir.

Farklı bi exe üzerinden denedim. Gerekli olan bağlılıkları indirdikten sonra oyuna girebildim.

Hayırlı olsun, güle güle oynayın. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı