Linux önerisi

Dalganı geç ona hiç özelleştirme yapmasını bilmeyin biri 15 dakikada yanarlı dönerli yapar.

@m3081 hocam MX Linux olan görseldeki masaüstü ortamı ne?

Hocam onda ayarlar bile yok

Hocam onda ayarlar bile yok.

Hocam Kaspersky rescue disk daha çok virüs temizleme aracı gibi bir şey zaten Live kullanılıyor diye biliyorum.
Hocam o bu değil de bu attığın fotoğrafdaki MX Linux hangi masaüstü ortamı.

Hocam Kaspersky rescue disk daha çok virüs temizleme aracı gibi bir şey zaten Live kullanılıyor diye biliyorum.
Hocam o bu değil de bu attığın fotoğrafdaki MX Linux hangi masaüstü ortamı.

Olabilir ama arkadaş Windows'dan geçiyorum demiş yani her şey hazır bir işletim sistemi.
Hocam Kaspersky rescue disk daha çok virüs temizleme aracı.

Evet ama geçenlerde KRD ile tarama yaparken biraz baktım neler var diye sonra about Xfce diye bir uygulama gördüm ve Xfce olduğunu anladım.

Ben Elementary Os kullandım bi süre tasarımını beğeniyorum. Onun yanında Manjora da iyidir fakat her markada boot olmuyor nedenini bilmiyorum.

Kubuntu öneririm.

Mint yeni Linux kullananlar için ideal bir sürümdür. Ubuntu ise biraz daha bilgi gerektirir diye düşünüyorum.

Kesinlikle ama kesinlikle Zorin OS Core öneririm şuanda Zorin OS'dan yazıyorum mükemmel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…