Linux olmadan olmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben memnun kalmadım açıkçası ondan dedim.

Az önceki arkadaş Windows'a gereksiz dediği için söyledim.
Memnun kalmaman normal zaten burada sizin kendinizi belirtme tarzınız yanlış sadece. "Ben beğenmedim" demek ile "Linux boş, performanslı bile değil" demek çok farklı şeyler oluyor. Çünkü Linux bariz bir şekilde Windows'tan daha hızlı bir işletim sistemi, birçok konuda. Bunu biraz araştırmayla öğrenebilmek mümkün, ama bariz bir şekilde hızlı olan bir işletim sistemine "performanslı değil" diyorsunuz ona karşı çıkıyoruz haliyle.

• Beğen
İfadeler: 202
Bence Linux harbi gelişmişler için, yoksa oyun oynamak için bilgisayar kullanan adamın Linux'la işi ne?

Tüm donanımlarım cidden yüksek olduğundan benim için hız önemli değil. Otomatik hızlı oluyor. Windows oldukça hızlı bir işletim sistemi. Ve bence Windows daha kolay program test edilebilir bir sistem.
Valla donanimin gayet yuksek windows takila takila duruyor. Gereksizin yaninda hantal bir isletim sistemi

Linuxun tek artı yanı bence terminalden kodalrı yazıp hemen test edebilmek. Bence başka artısı yok.
Techopat galiba Linux server kullanıyordu.
Ayrıca Blender3D performansı iyi, yazılım performansı güzel. Programlar ücretsiz ve iş görüyor. Para ödemiyorsun yani.
Windows'ta korsan kullanmadığın sürece o yeri tutulmaz dediğiniz her şey çok pahalıdır.

• Beğen
İfadeler: 202
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı