Linux olmadan olmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her köşen Linux olsa kaç yazar? Windows her konuda daha iyi iken şansın bile yok. Şansın bile...
Hocam siz Linux'cuydunuz ya. İroni yapiyorsunuz diye cevap vermiyordum ama ciddi gibisiniz. Ciddiyseniz neden profil fotoğrafinizda Debian var?

Sapitmiyorum hocam cidden merak ediyorum.
Suan bir seye mutluyum hiç tartışasım yok :)
Ters psikoloji belki işe yarar diye düşünmüştüm. Boşta sanal makinede işlemcimin 60%'ını kullanan Windows 10'u gördükten sonra çok bir şey demek istemiyorum. Hani Android gibi önbellekleme falan yapıyor, hızlandırıyor desem onu da yapmıyor. Basbayağı bilgisayarı yavaşlatıyor. :D

Cidden bu bilgisayar cahili Linux'culara da fazla katlanılamaz, nerede görsem Linux övüyorlar.

Ters psikoloji belki işe yarar diye düşünmüştüm. Boşta sanal makinede işlemcimin 60%'ını kullanan Windows 10'u gördükten sonra çok bir şey demek istemiyorum. Hani Android gibi önbellekleme falan yapıyor, hızlandırıyor desem onu da yapmıyor. Basbayağı bilgisayarı yavaşlatıyor. :D
BİLİYORDUM HOCAM!!! 😍

BİLİYORDUM HOCAM!!! 😍
Windows'da benim için mazide kaldı. Proton ile açamadığım çok az oyun var artık, diğer uygulamaların alternatifleri veya kendisi de direkt mevcut. Arkadaşım 16 GB bellekli bilgisayarında Windows 11'e bellek yetiştiremediği için yeni modüller alacak.

• Muhteşem
İfadeler: 202
Neden Windows'a geçtiniz? Kalıcı mı yoksa dualboot'mu?

Kalıcı olarak, dualboot yapmam ya Linux'ya da winzort. Linux'u 1 2 ay kullanmayı denedim sonra "niye böyle acı çekiyorum" dedim ve winzort kurdum yani, hem Linux çok zor geliyor bana (gerçekten bir sürücü kurmak için 2 3 saat uğraşmıştım)
Bir yandan da winzort alternatifi arıyorum ama oyunlar en iyi performanslı olarak winzortta çalışıyor.

Linux iş, Windows zevk içindir.

Tam tersi bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı