Linux Oyun Performansını Düşürür mü?

Bu biraz hayal. En kötü grafik performansını muhtemelen mac os ta alır. Şahsen hepsini kullanıyorum.
ben webdrive yükleyerek gtx 1050ti ile high sierra da mac os için üretilmiş çoğu oyunu oynayabiliyorum. Hiçbir grafik sorunu yaşamadan hemde. Linuxe nazaran hackintosh çok daha iyi.

Hala aynı şeyi söylüyorsun. Linux'te birçok ekran kartına destek daha fazla. Mac osta o kadar destek yok. Bende Rx 580 ile windowsta aldığımın abartısız 1/4 oranında fps alabiliyorum. Sana öyle denk gelmiş olabilir.

Hala aynı şeyi söylüyorsun. Linux'te birçok ekran kartına destek daha fazla. Mac osta o kadar destek yok. Bende Rx 580 ile windowsta aldığımın abartısız 1/4 oranında fps alabiliyorum. Sana öyle denk gelmiş olabilir.
windowsla niye kıyaslıyosun kardeşim? Windowsta tabiki en iyi performansı alırsın. Bir çok linux sürümünü denedim benim için en performanslısı hackintosh. Eğer ekran kartını iyi bir şekilde tanıtırsan config dosyasında gayette performans alınıyo. o kadar render aldım oyun oynadım banamısın bile demedi.

windowsla niye kıyaslıyosun kardeşim? Windowsta tabiki en iyi performansı alırsın. Bir çok linux sürümünü denedim benim için en performanslısı hackintosh. Eğer ekran kartını iyi bir şekilde tanıtırsan config dosyasında gayette performans alınıyo. o kadar render aldım oyun oynadım banamısın bile demedi.
Peki 😩

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı