Linux Ubuntu yazdırılmış belleği farklı şekil de yazdırmak

CVRTOON

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Esenlikler, Linux'da yazdırılmas Ubuntu var. Fakat yazdırılması ayarları ile benim bilgisayarım ayarları aynı değil bunu nasıl aynı yapabilirim? Linux da buna yarayan 1 program yok mu?

Yani UEFI gibi ana kart türleri varsa, bazıları uyumlu bazıları uyumsuz. Elim de bir tane Ubuntu kurulu olan USB bellek var. Fakat benim bilgisayarımın desteklemediği bir ana kart olan (Adını tam hatırlamıyorum.) olarak yazdırdı. Ben de USB belleği kendi ama kartımın desteklediği UEFI olarak yazdırmak & entegre etmek istiyorum.

Yani UEFI gibi ana kart türleri varsa, bazıları uyumlu bazıları uyumsuz. Elim de bir tane Ubuntu kurulu olan USB bellek var. Fakat benim bilgisayarımın desteklemediği bir ana kart olan (Adını tam hatırlamıyorum.) olarak yazdırdı. Ben de USB belleği kendi ama kartımın desteklediği UEFI olarak yazdırmak & entegre etmek istiyorum.
Yani sadece biçimlendirip depolama amacıyla kullanacaksanız Menüden Diskler'e girin.
USB'deki bölümleri silin. Tek bölüm olarak yeniden oluşturun ve biçimlendirin.

UEFI anakartlar CSM desteğine sahip sadece eski şekilde kurulmuş oluyor. UEFI'ye geçerken Ubuntu'da Diskler kısmında yazınca UEFI olarak da yazıyor.

Geri
Yukarı