Linux WSL sadece Windows 11 için mi olacak?

GooSee

Yoctopat
Daha fazla  
Recep Baltaş'ın yayınını izledim ve orada Linux WSL gibi bir şeye girdi. O özellik sadece Windows 11'de mi? Eğer öyleyse bence Android desteği de sunulmalı.

Bundan bahsediyorsan 10 için de var.

Recep Baltaş'ın yayınını izledim ve orada Linux WSL gibi bir şeye girdi. O özellik sadece Windows 11'de mi? Eğer öyleyse bence Android desteği de sunulmalı.
Linux sistemlerin bir çoğunun hem geniş bir ARM desteği hem geniş bir x86_64 desteği var. Android ise ARM üzerinde kurulu. x86_64 işlemcide ARM kodu ancak emülasyon ile çalışacağı için bunu yapmak sistemde aşırı yük getirir.

WLS özelliği Windows 10 da var. Android desteği için Project Latte'den söz ediyorsanız şuan üzerinde çalışılıyor. Apk desteği olmayacak eğer gelirse. Apk dosyalar APPX e çevrilip öyle kurulabilecek.

WLS özelliği Windows 10 da var. Android desteği için Project Latte'den söz ediyorsanız şuan üzerinde çalışılıyor. Apk desteği olmayacak eğer gelirse. Apk dosyalar APPX e çevrilip öyle kurulabilecek.
Çevrilmesi kolay olursa sorun yok. Ve ben bir zaman Android X86 bilgisayarıma kurmuştum. Yani, Android sadece ARM-based değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı