Çözüldü Linux Xubuntu kurarken yükleyici bozuldu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bwed

Hectopat
Merhaba. Laptopuma Xubuntu kurarken sorun yaşıyorum. İnstall etmeye çalıştığımda hata veriyor yükleyici bozuldu gibisinden ama USB'den Xubuntu'yu deneyebiliyorum, Firefox falan girebiliyorum. Ben bu laptopa nasıl işletim sistemi kurarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

ISO'da bir bozukluk olabilir. Veya kurulum yerini yanlış seçiyor olabilirsiniz. Onları kontrol edin. Ayrıca başlangıç için Xubuntu yerine Linux Mint kullanın derim.

ISO'da bir bozukluk olabilir. Veya kurulum yerini yanlış seçiyor olabilirsiniz. Onları kontrol edin. Ayrıca başlangıç için Xubuntu yerine Linux Mint kullanın derim.

Çözüm

Şu an Xubuntu deneme modundayım bu deneme moduna woe USB ile diğer flash belleğe Windows kurabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Linux'ta yeniyim de bu tar.gz uzantılı dosyayı. Nasıl çalıştıracağım.

Sağ tıklayıp Buraya çıkar(exract here) diyerek klasöre çıkartabilirsiniz hocam.

Tar.gz, RAR ve ZIP gibi bir arşiv türüdür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…