Linux yükledikten sonra Windows'un açılmaması

Leo Boz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle başlığı ve ya başlığı yanlış yere açtıysam özür dilerim. Gelelim soruma. Bu gün canım Windows'tan sıkıldı ama keşke sıkılmaz olaydım. Her neyse, Linux Elementary OS
adlı işletim sistemini indirdim. Daha sonra USB belleğime atıp bilgisayarı kapattım ve BOOT menüsünden kurdum. Ancak bölümleme işleminde bir hata yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattığımda Attempting Hard Drive Boot gibi üç tane cümle çıkıp direkt olarak
Linux'a giriyordu. Bende sakin bir şekilde diğer pc'ye geçip Windows 7 indirip iso olarak USB'ye attım.Bilgisayara geçip boot menüsüne girdiğimde USB'yi seçtim. Ancak yine Linux'u açıyordu. Lütfen yardım edin zaten içinde Gta 5 ve daha bir sürü oyun olan :C dosyasını kaybettim sanırsam. Şimdiden teşekkürler.

Soruna net olarak hakim olamasamda şöyle birşey söyleyebilirim bios ayarlarına girerek oradaki boot ayarlarını kontrol edebilirsin kaçınçı diskten boot ediyor sistemi ona bakarak işlem yapmanı önerebilirim linux sistemindeki arayüze erişebiliyorsan ana disk olarak hangi kısım kullanımda şuan onuda öğren

Yanitin icin teşekkürler. Bios ayarlarina girecektim ancak bilgisayari ilk bir acaykm dedim. Daha sonra linuxun guvenli modu bide normal modunun altinda dun olmadigi halde windows recovery gibi birsey yaziyordu ona girdim daha sonra disk hatasi diye birsey geldi bir tusa basin dedi ayni yere atti. Bende icinde win 7 olan flashimi takip bidaha denedim. Attemting boot from cd-rom usb ve hard drive diye 3 cumle geldi. Yarim saatir bekliyorum.

+Recep Baltaş lütfen yardım et

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı