Linux'a geçilir mi?

Peki hangi dağıtımı önerirsiniz?

Bilgisayarınıza uygun bir Linux versiyonu bulun ve geçin bir şey kaybetmezsiniz.

Vallahi hocam ben Debian linuxuma sadece Roblox indirmek istemişdim en az 2 saat uğraşdım videodan videoya atladım bir türlü kuramadım kuruyorum uygulama basıyorum tepki vermiyor bu benim beceriksizliğim mi yoksa başka bir şey mi tartışılır ama şöyle bir şey var Linux'un serbest olması istediğin temayı istediğin gibi yapabilmen çok hoş ilk defa Linux kullanıcaksan Debian tabanlı kur archa bulaşma.

Linux'ta Valorant oynanabilir mi desteği var mıdır?

Öneriniz için teşekkür ederim hocam, ben de araştırdım ve çok hoşuma gitti. Beni zorlamayacaksa Linux'a geçmeyi isterim.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam, ben de araştırdım ve çok hoşuma gitti. Beni zorlamayacaksa Linux'a geçmeyi isterim.

Sen bilirsin hocam geçiceksen Linux Mint kur bir de Dual boot yaparak geç alışana kadar.

Valorant anti-cheat yuzunden calismiyor. Mint öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…