Linux'a geçilir mi?

Bilgisayarınıza uygun bir Linux versiyonu bulun ve geçin bir şey kaybetmezsiniz.

Linux'a geçilir mi? Bilgisayarım çok ama çok nadir drop yediği oluyor. Uygulamaların yavaş açılmaları vesaire. Ben genelde oyun için ve kod için bilgisayarı kullanıyorum. Bu sene de sınav senem olduğu için ha bire tarayıcı ile uğraşıyorum. Sizce bu yüzden geçilir mi? Sistemim: i5-6300u 8 GB RAM Intel HD 520 256 GB SSD, performans düşüklüğü yaşanır mı? Discord, Steam sorun yaratmazsa geçmeyi düşünüyorum.

Vallahi hocam ben Debian linuxuma sadece Roblox indirmek istemişdim en az 2 saat uğraşdım videodan videoya atladım bir türlü kuramadım kuruyorum uygulama basıyorum tepki vermiyor bu benim beceriksizliğim mi yoksa başka bir şey mi tartışılır ama şöyle bir şey var Linux'un serbest olması istediğin temayı istediğin gibi yapabilmen çok hoş ilk defa Linux kullanıcaksan Debian tabanlı kur archa bulaşma.

Linux'ta Valorant oynanabilir mi desteği var mıdır?

Vallahi hocam ben Debian linuxuma sadece Roblox indirmek istemişdim en az 2 saat uğraşdım videodan videoya atladım bir türlü kuramadım kuruyorum uygulama basıyorum tepki vermiyor bu benim beceriksizliğim mi yoksa başka bir şey mi tartışılır ama şöyle bir şey var Linux'un serbest olması istediğin temayı istediğin gibi yapabilmen çok hoş ilk defa Linux kullanıcaksan Debian tabanlı kur archa bulaşma.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam, ben de araştırdım ve çok hoşuma gitti. Beni zorlamayacaksa Linux'a geçmeyi isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı