Linux'a Roblox indirmek

OSU_FAN

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinası
Roblox indirecektim, Wine ile çalıştıramadım waydroid cihazımla uyumlu değil (X11 kullanımı), indirmenin başka yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu programı kullanabilirsin. Ben de çeşitli dağıtımlarda bunu kullanarak Roblox oynamıştım.

Edit: Ayrıca hangi dağıtımı kullanıyorsun. Hata ile karşılaşırsan dağıtıma göre yardımcı olabilirim.
kubuntu

Bluestacks WINE ile çalışıyor. (Performans düşüşü. Eski bilgisayarlarda önermem.)

Grapejuice bir süredir sadece Roblox oyun yapma uygulamasını açabiliyor, Roblox açılmıyor.
zaten Eski bilgisayar olduğu için linuxa geçtim, sistem iyi olsaydı zaten geçmezdim ama bana 30 fps bile yeter, zaten max 1-2 saat oynar bırakır yine osu oynarım ama yindede lazım.

Anbox indirebilirim aslında

Son düzenleme:
Kubuntu

Zaten Eski bilgisayar olduğu için Linux'a geçtim, sistem iyi olsaydı zaten geçmezdim ama bana 30 FPS bile yeter, zaten Max 1-2 saat oynar bırakır yine osu oynarım ama yindede lazım.

Anbox indirebilirim aslında

Hocam plasma5 Wayland destekliyor. Desteklemediğini nereden çıkardınız?

Bash:
sudo apt install plasma-workspace-wayland

Yukarıdaki komutu girin. İndirme ve kurulum bitince oturumu kapatıp giriş ekranında plasma Wayland'i seçin.

Hocam plasma5 Wayland destekliyor. Desteklemediğini nereden çıkardınız?

Bash:
sudo apt install plasma-workspace-wayland

Yukarıdaki komutu girin. İndirme ve kurulum bitince oturumu kapatıp giriş ekranında plasma Wayland'i seçin
açıkçası waylanda geçmek gibi bir niyetim yok, biraz daha yeni ve azda olsa bazı pencere yöneticileri desteklemiyor x11'den dönmeye niyetim yok fakat birgün bi çılgınlık yapıp (!) plasma 6'ya geçersem bilmem

Açıkçası waylanda geçmek gibi bir niyetim yok, biraz daha yeni ve az da olsa bazı pencere yöneticileri desteklemiyor X11'den dönmeye niyetim yok fakat bir gün bir çılgınlık yapıp (!) plasma 6'ya geçersem bilmem

Wayland yeni ama şu an için çok daha iyi X11'den. Wayland desteklemeyen WM'ler olması Wayland tercih etmemekte bence bir sebep olmamalı. Bir şans verip waydroidi deneyin derim. Memnun olmazsanız geri dönmek gayet kolay zaten.

Geri
Yukarı