Linux'da etkili ve güçlü antivirüs yazılımı önerisi

YigitAND

Decapat
Daha fazla  
Linux kullanıyorum ve sürekli dosya indiren biriyim, etkili ve güçlü bir antivirüs yazılımı arıyorum. ESET hem güçlü hem de Linux desteği olan bir uygulama gibi görünüyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Linux kullanıyorum ve sürekli dosya indiren biriyim, etkili ve güçlü bir antivirüs yazılımı arıyorum. ESET hem güçlü hem de Linux desteği olan bir uygulama gibi görünüyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Normal bir kullanıcısysanız Linux'ta antivirüse gerek olduğunu sanmıyorum. İlle de istiyorsanız, ESET fena değildir. Ama bende ESET'in bulamadığı zararlı yazılımlar vardı. Kaspersky halleti sağ olsun. Kaspersky Linux'ta olmadığı için en iyi seçenek ESET olacaktır.

Ev için gerekli değil bu bir.
2. güvenlik için GUFW/UFW etkinleştiren yeter.
3. Sadece ESET yok Linux'ta. Kaspersky, Bitdefender, Comodo, F-Secure da var. Fakat çok pahalılar ve sunucu, şirket için kullanılıyor.

Geri
Yukarı