Linux'ta Epic Games üzerinden Valorant oynanır mı?

607059

Centipat
Merhaba ben bilgisayarıma Linux kurmak istiyorum ama Valorant oyununun Linux desteği yok, Epic Games'te Valorant var Linux'ta Valorant'ı Epic'den indirerek çalıştırırsak ne olur, Linux kullanan biri deneyip bizi aydınlatabilir mi? Bir de olmazsa ismini tam olarak hatırlamadığım bir Epic Games Launcher'i var ve onda proton desteği var onlada denerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben bilgisayarıma Linux kurmak istiyorum ama Valorant oyununun Linux desteği yok, Epic Games'te Valorant var Linux'ta Valorant'ı Epic'den indirerek çalıştırırsak ne olur, Linux kullanan biri deneyip bizi aydınlatabilir mi?
Maalesef olmaz. Çünkü Valorant, Windows çekirdeğine dayalı bir anti hile sistemi kullanıyor. Yani direkt banlanırsın. Eğer gerçekten Linux kurmak istiyorsan Dual Boot yapabilirsin. Böylece sisteminde hem Linux, hem de Windows olmuş olur.
Bir de olmazsa ismini tam olarak hatırlamadığım bir Epic Games Launcher'i var ve onda proton desteği var onlada denerseniz sevinirim.
Bahsettiğin Launcher Heroic Games Launcher. Ayrıca dediğin gibi Proton desteği var.

Maalesef olmaz. Çünkü Valorant, Windows çekirdeğine dayalı bir anti hile sistemi kullanıyor. Yani direkt banlanırsın. Eğer gerçekten Linux kurmak istiyorsan Dual boot yapabilirsin. Böylece sisteminde hem Linux, hem de Windows olmuş olur.

Bahsettiğin Launcher heroic Games Launcher. Ayrıca dediğin gibi proton desteği var.

Tamam o Launcher'den deneyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı