Linux'ta Windows kurulum USB'si hazırlama

mertszgn16

Hectopat
Linux tabanlı işletim sistemi ile Windows kurulum USB hazırlama. Evet arkadaşlar konu başlığında ki gibi Linux tabanlı işletim sisteminde Ubuntu, Linux Mint, Zorin OS ile denedim ne yaptıysam bir türlü Windows 11 kurulum USB çalıştıramadım hep hata verdi. Şimdi arkadaşlar bu site içerisinde olan Linux işletim sistemlerinin hangisinde Windows 11 kurulum USB hazırlayabilirim.

Ventoy kullanabilirsiniz Debian tabanlı dağıtımlarda çalıştığını biliyorum diğer dağıtımları bilmiyorum.

Uygulama basit USB'yi format USB yapıyor ama çoklu işletim sistemi destekliyor yaptığınız tek şey ISO dosyasını sürükleyip bırakmak öyle özel USB hazırlama değil daha basit.

Şuan Windows 10 deneyeceğim olmazsa Debian işletim sistemini kurup öyle deneyeceğim şaun kullandığım işletim sistemi Zorin OS kullandığım program UNetbootin her seferinde USB yi takıyorum kurulum aşamasında hata veriyor yine hata verirse o görüntüyü sizinle paylaşacağım.
Her defasında şu hatayı alıyorum
20220428_172433.jpg

Bu konuyu kapatabilir miyiz? sorunu farklı bir şekilde çözdüm önceden micro sd kart ile hazırlanmış Windows 11 buldum onunla sistemi kurdum.

Son düzenleme:
Sorunu çözemeseydiniz WoeUSB kurup halledebilirdiniz.
Bu konuyu kapatabilir miyiz? sorunu farklı bir şekilde çözdüm önceden micro sd kart ile hazırlanmış Windows 11 buldum onunla sistemi kurdum.
Konuyu raporlayabilirsiniz. Konu kilitlenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı