Çözüldü Linux'ta Windows kurulum USB'si nasıl hazırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ventoy ile hazırlayabilirsiniz. Arşivi çıkarıp klasöre sağ tıklayıp yönetici haklarıyla açın. Sonra Ventoy X86_64 yazanı açın.

Ventoy'u USB de aktif ettikten sonra ISO dosyasını USB'ye atın. Ama dikkat edin, aygıta sağ tıklayarak "güvenli şekilde çıkart" a basın.

Hocam daha önce linux kullanmamıştım kullanımı çok zor geldi.

Mint gibi bir dağıtım kurduysanız kullanımı zor değil. Sadece çoğu şey farklı yapılıyor.
Ventoy ile hazırlayabilirsiniz. Arşivi çıkarıp klasöre sağ tıklayıp yönetici haklarıyla açın. Sonra Ventoy X86_64 yazanı açın.

Ventoy'u USB de aktif ettikten sonra ISO dosyasını USB'ye atın. Ama dikkat edin, aygıta sağ tıklayarak "güvenli şekilde çıkart" a basın.

Hocam daha önce linux kullanmamıştım kullanımı çok zor geldi.

Mint gibi bir dağıtım kurduysanız kullanımı zor değil. Sadece çoğu şey farklı yapılıyor.

Çözüm

Hocam USB Belleğe Ventoy'u kurdum sanırım sonraki adım nedir?

Hocam USB belleğe Ventoy'u kurdum sanırım sonraki adım nedir?

Windows kurulum dosyasını içine atın sadece. Sonra USB'den çalıştırın bilgisayarı.

Dosyayı USB'ye attıktan sonra, USB aygıtına sağ tıklayıp güvenli şekilde çıkartmayı unutmayın.

Geri
Yukarı