Linux'tan Windows'a geçme

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, biliyorum ironik olacak. Ama Linux'ta Windows'a geçmek istiyorum. Sebebi oyunlarda FPS düşüklüğü vs. Linux'tan Windows'a nasıl geçerim? Bir de Windows kurulumu disklerimi görür mü?

Merhaba, biliyorum ironik olacak. Ama Linux'ta Windows'a geçmek istiyorum. Sebebi oyunlarda FPS düşüklüğü vs. Linux'tan Windows'a nasıl geçerim? Bir de Windows kurulumu disklerimi görür mü?
En az 8GB'lik bir USB Bellek üzerinden Windows ISO indirerek USB'ye yazdırman gerek. Linux'ta bunun için bildiğim WoeUSB ve Ventoy var. Tavsiyem Ventoy kullanman. Hangi distroyu kullanıyorsun?

Yapacağınız işlem, halk tabiri ile "USB Format"tan ibaret. Bunun Linux distrolarındaki en kolay yolu, USB belleğinize Ventoy kurmak gibi kanımca.

YouTube'da zibilyon tane video vardı neden buraya yazma ihtiyacı duydun? (yazmanda sıkıntı yok sadece daha rahat anlardın.)

En az 8GB'lik bir USB Bellek üzerinden Windows ISO indirerek USB'ye yazdırman gerek. Linux'ta bunun için bildiğim WoeUSB ve Ventoy var. Tavsiyem Ventoy kullanman. Hangi distroyu kullanıyorsun?
Arkadaşımın bilgisayarından yazdırsam olur mu? Windows kurulumu disklerimi görsün yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı