Çözüldü Linux'tan Windows'a nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

esyal21

Hectopat
Yer
İstanbul
Sadece 10-20 FPS fazla alayım diye linuxa geçtim. Pişman değilim fakat Windows'a geri geçmek istiyorum. Abimde Linux kullanuyor. Nasıl kurabileceğimi bilmiyorum. USB bellek var. Windows 7 kurmak istiyorum (fark etmez). ISO dosyaları da var.

Çözüm
Sadece 10-20 FPS fazla alayım diye linuxa geçtim. Pişman değilim fakat Windows'a geri geçmek istiyorum. Abimde Linux kullanuyor. Nasıl kurabileceğimi bilmiyorum. USB bellek var. Windows 7 kurmak istiyorum (fark etmez). ISO dosyaları da var.
Ventoy'a Windows ISO'nu atıyorsun, SSD'ndeki tüm bölümleri siliyorsun kurulumda. Sonra da düz Windows işlemleri.
Hangi dağıtım söylemediğinden nasıl Ventoy kuracağını söyleyemem ama burası yardımcı olur.
Ventoy'a Windows ISO'nu atıyorsun, SSD'ndeki tüm bölümleri siliyorsun kurulumda. Sonra da düz Windows işlemleri.
Hangi dağıtım söylemediğinden nasıl Ventoy kuracağını söyleyemem ama burası yardımcı olur.

Çözüm

Hocam örnek video atabilir misiniz? Nasıl yapacağımı yani.

Hocam örnek video atabilir misiniz? Nasıl yapacağımı yani.
Bu arşivden çıkarın dosyayı. Burada kurulum dosyası olması lazım.
VentoyGUI.x86_64 dosyasına çift tıklatın.

Screenshot_2021-12-05_13-00-30.png

Açılan pencerede buradan USB belleğinizi seçin ve Install'a tıklayın. İki bölüm oluşacak, büyük bölüme ISO dosyanızı atabilirsiniz. Öbüründe Ventoy'un boot dosyası var.

Bu arşivden çıkarın dosyayı. Burada kurulum dosyası olması lazım.
VentoyGUI.x86_64 dosyasına çift tıklatın.

Eki Görüntüle 1233857

Açılan pencerede buradan USB belleğinizi seçin ve Install'a tıklayın. İki bölüm oluşacak, büyük bölüme ISO dosyanızı atabilirsiniz. Öbüründe Ventoy'un boot dosyası var.
O 2 bölümü nerden bulabilirm.Yeniyimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı