Liquid Freezer II 280 soğutma iCUE 4000X kasaya sığar mı?

Radyatör destek bilgileri;
Adsız.jpg

Kaynak; https://www.corsair.com/ww/en/Categ...Tower-ATX-Case/p/CC-9011204-WW#tab-tech-specs

Siteye bende baktım ama tam aradığım bilgiyi bulamadım

Sanırım bunu gerçek zamanlı denemek gerekiyor tek anlamanın yolu bu
Tam olarak neyi merak ediyorsun. Üst taraf 240 ve 280mm destekliyor, yalnız kullanılan RAMlerin ergonomik yapısı (280mm için) kaba olmamalı. Ön taraf ise 280 ve 360mm destekliyor. Anlayamadığın kısım nedir ?

360 mm versiyonu bende var her kasaya uymuyor çünkü radyatörü çok kalın soğutması güzel ama ben takarken komple anakart filan çıkardım ilk önce sıvı soğutmayı takıp sonra anakart taktım yoksa sığmıyordu.

Tam olarak neyi merak ediyorsun. Üst taraf 240 ve 280mm destekliyor, yalnız kullanılan RAM'lerin ergonomik yapısı (280mm için) kaba olmamalı. Ön taraf ise 280 ve 360mm destekliyor. Anlayamadığın kısım nedir?

Benim bahsettiğim radyatör Muadil 280'lere göre biraz daha kalın yani RAM'ler vs. ile temas edebilir mi sorum bu muadilleri 5 5.5 cm iken bu radyatör 6.5 cm

Bahsetmiş

Buyurun hocam, biri monte etmiş. Ama bu sizi yanıltmasın kullanılan Anakarttan tutun, RAM'lerin modeline kadar etkileyebiliyor sığıp sıpmayacağını. Arctic'in radyatörü akranlarından çok daha kalın.

Kasa iCUE 4000X RGB mi? Gönderdiğiniz linkteki kişi yukarıya sığmadığını söylemiş
Düzeltme: Şimdi gördüm iCUE 4000X RGB imiş

Son düzenleme:
@ErdemTopcu Bakın bunu yeni gördüm. Sitede açıklama kısmına;

"Aio would only fit on the front, with it being 280mm, it would hit the ram/motherboard. Took me about 4 hours to adjust all fans the correct way and complete the build."

Yazılmış. Meali:" Sıvı soğutucu sadece ön tarafa sığdı. 280mm olduğu için ram/anakarta değecekti. Sistemi ve fanları düzgün birleştirmem tam 4 saatini aldı."

Muhtemelen sizin de üst tarafa sığmayabilir.

Geri
Yukarı