Steam Lisans yok hatası

CarljSA

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Az önce Steam'den ücretsiz olarak verilen Need for Speed Unbound'u satın aldım. Oyunu yüklüyordum.(ücretsiz verilme süresi bitmişti.) Kurulum birden iptal oldu tekrar indirmeye denediğimde kütüphanemdeydi ama satın al yazıyordu. Bende mağzadan baktım oyun kütüphanenizde bulunuyor yazıyordu. Oyunu oynaya tıkladım ve lisans yok diye yazı çıktı. Neden olmuş olabilir merak ettim. (metin uzun olmuş kusura bakmayın :D)

Süresi bitmiş olabilir?

Oyunu satın almışsınız pardon.

süresi bitmiş olabilir?

Oyunu satın almışsınız pardon.

Yok öyle değil tam olarak. Geçen Steam de Need for Speed Unbound Steam de bedava olmuştu. Bende onu 20 dk kala bedava aldım. Yani tam satın almak değil.

Oyunun ücretsiz verildiği süre kütüphanenize ücretsiz eklemeniz için verilen süre değil, oyunu indirip geçici olarak deneyebilmeniz için verilen süre. Süresi bittiyse satın almadan oynayamazsınız.

Nasıl yani. Şimdi ben oyunu önceden yükleseydim kütüphanemde kalacak mıydı?

Öğrenmek için sordum yine de sağ ol.

Yok öyle değil tam olarak. Geçen Steam de Need for Speed Unbound Steam de bedava olmuştu. Bende onu 20 dk kala bedava aldım. Yani tam satın almak değil.

Nasıl yani. Şimdi ben oyunu önceden yükleseydim kütüphanemde kalacak mıydı?

Öğrenmek için sordum yine de sağ ol.

O zaman süresi bitmiştir. Süresi bitince oyunu oynayamazsınız. Yüklü olsun olmasın.

Geri
Yukarı