Lisanslı Adobe Photoshop açılmıyor

Muz_Men

Femtopat
Daha fazla  
Bir şey soracağım, ben de lisanslı Adobe Photoshop var ama açılmıyor hata mesajı da yok nedenini bilen var mı?

bandicam-2023-06-06-19-09-22-551.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyebileceğiz bir kaç yöntem yazacağım
İlk olarak sorunu Windows Defender'in gördüğü her programı virüs sanmasından başlayalım.

1-) Windows Defender'i devre dışı bırakarak deneyin.
Sağ alttaki yukarı doğru bakan üçgen kısmından Windows Defender'i bulup sağ
tıklayarak geçici bir süre de olsa devre dışı bırakabilirsiniz ya da bunun için programlar var
ondan yararlanabilirsiniz.

2-) Uygulama özelliklerini ayarlayarak deneyin.
Uygulamanın konumuna gidip .exe dosyasına sağ tıklayarak "Uyumluluk" eğer ingilizce ise "Compatibility" "Programı yönetici olarak çalıştır" özelliğini seçin eğer ingilizce ise "Run this program as an administrator."

3-) Uygulamayı silip tekrar yükleyin.
Bu yöntem biraz klasik olabilir ama denemeye değer.

Umarım çözüm işe yarar ve yardımcı olabilmişimdir.

Deneyebileceğiz bir kaç yöntem yazacağım
İlk olarak sorunu Windows Defender'in gördüğü her programı virüs sanmasından başlayalım.

1-) Windows Defender'i devre dışı bırakarak deneyin.
Sağ alttaki yukarı doğru bakan üçgen kısmından Windows Defender'i bulup sağ
tıklayarak geçici bir süre de olsa devre dışı bırakabilirsiniz ya da bunun için programlar var
ondan yararlanabilirsiniz.

2-) Uygulama özelliklerini ayarlayarak deneyin.
Uygulamanın konumuna gidip .exe dosyasına sağ tıklayarak "Uyumluluk" eğer ingilizce ise "Compatibility" "Programı yönetici olarak çalıştır" özelliğini seçin eğer ingilizce ise "Run this program as an administrator."

3-) Uygulamayı silip tekrar yükleyin.
Bu yöntem biraz klasik olabilir ama denemeye değer.

Umarım çözüm işe yarar ve yardımcı olabilmişimdir.
iki ile üçü denemiştim zaten 1 de olmadı nedensizce diyer programlar açılıyor

bende Creative Cloud var ordanda after effect, premuer pro Dreamweaver vb şeyler
CC'de diğer programlar açılıyor ve pshop açılmıyorsa - Task Manager/Görev Yöneticisinde görmedim exe'sini, CC'nin kendisini açıp oradan açmaya çalışınca da açılmıyorsa, sadece Pshop'u silip tekrar yükle der misin CC'ye?

Yeni konular

Geri
Yukarı