Lisanslı uygulamanın lisansını görmek

Migi

Hectopat
Merhaba. Diş hekimleri için bir lisanslı uygulamanın lisansına erişmeye çalışıyorum. Uygulama adı EzDent-i. Bu uygulamayı başka bir bilgisayara taşımak amacındayım. Windows'un içinde böyle bir araç var mı veyahut başka bir şekilde lisansa erişebilir miyim? Yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba. Diş hekimleri için bir lisanslı uygulamanın lisansına erişmeye çalışıyorum. Uygulama adı EzDent-i. Bu uygulamayı başka bir bilgisayara taşımak amacındayım. Windows'un içinde böyle bir araç var mı veyahut başka bir şekilde lisansa erişebilir miyim? Yardımlarınız için teşekkürler.

En sağlıklı yöntem belge ya da dijital ortamda lisans kartınız yoksa satıcıyı arayıp destek istemek olur. Bu tür uygulamaların nasıl lisanslama kullandıklarını bilemiyoruz. Daha önce servisimize aldığımız pahalı bir cihazın yazılımını çalıştıramadığımız için cihaz çöp olmuştu. Bu tür uygulamaların lisanslaması biraz sıkıntılı olabiliyor. En kötü ihtimalle teknik olarak tecrübe sahibi biri mevcut bilgisayardaki lisanslı yazılıma ait tüm dosyaları ve kayıtları toplayıp başka bir bilgisayara taşıyarak çalıştırmayı deneyebilir ancak bu program aynı lisans bilgileriyle başka bir bilgisayarda çalıştırıldığını fark ediyor olabilir. Böyle bir özelliği varsa diğer bilgisayardaki lisansınızı otomatik olarak iptal edebilir.

Satıcı firma ile iletişime geçtik ancak lisans kodunun olduğu kağıt kayıp yıllar önce alınmış bir lisans bir şey yapamayız diyorlar ve yüksek bir meblağ olan ürünü tekrar satın almamızı söylüyorlar o yüzden bu konuyu açtım teşekkürler ilginiz için.

Satıcı firma ile iletişime geçtik ancak lisans kodunun olduğu kağıt kayıp yıllar önce alınmış bir lisans bir şey yapamayız diyorlar ve yüksek bir meblağ olan ürünü tekrar satın almamızı söylüyorlar o yüzden bu konuyu açtım teşekkürler ilginiz için.
Merhaba, yardımcı olmaya çalışmak isterim. Bilgisayarınıza uzaktan bağlanabilmek için Anydesk uygulamasını yükleyip programdaki numaranızı paylaşabilir misiniz?

Mevcut bilgisayarınızın imajını alın Windows 10 kullanıyorsanız farklı bir donanımda imajı açabilirsiniz kendisini yeni bilgisayar göre uyarlar. Ancak dediğim gibi burada da programın donanım farkını anlayıp lisansı iptal etme riski var ama düşük bir risk. Eğer Windows 7 kullanıyorsanız aynı ya da çok yakın donanımlara sahip bir bilgisayarda teknik bilgisi olan birisi tarafından çalıştırılabilir.

Geri
Yukarı