Lisanssız Microsoft Word Kullanma

Özür dilerim stefano ama ben yorumunu sildirmedim. Libreoffice indirdim çok kötü benim illa ki Word kullanmam gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür dilerim stefano ama ben yorumunu sildirmedim. Libreoffice indirdim çok kötü benim illa ki Word kullanmam gerek.
Senlik bir durum yok dostum ilk yorumu atan moderatörün işidir muhtemelen, senin zaten yorum sildirtme gibi bir yetkin de yok. Eğer ücreti 20₺ falansa lisans almanı öneririm, 20₺ olduğunu bilmiyordum bilseydim ben de onu yazardım ancak pahalıdır diye düşündüm, 20₺ gerçekten çok hafif bir miktar, alın 20₺'ye lisans keyfinize bakın en temizi bu olacaktır sizin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyurun lisans
Adı geçen program arkaplanda bir trojan çalıştırarak bilgisayarı sömürüyor. Ayrıca korsana teşvik doğrudan ban sebebi.
Geçerli bir e-posta adresi ile kayıt olun. Satın aldığınız lisans e posta adresinize gelecektir. Şuan mevcut yüklü olan Office 2016da size gönderilen hesap ile oturum açmanız yeterli olacaktır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı