Lisanssız Windows kullanmak

Daha fazla  
Birkaç gün önce Acer bilgisayar aldım içinde işletim sistemi yok (FreeDOS )bilgi almak için teknoloji mağazalarına gittim 10000 TL PC 7000 TL'ye lisans alman gerekir dediler crack kurarım diye düşündüm bu sefer de şöyle cevap verdiler eğer crack kurarsanız Microsoft'tan banlanırsınız halihazırda crackli Windows 10 kullanıyorum 1-2 senedir bir şey olmadı acaba bizi korkutmak için mi lisans alın diyorlar yoksa crackli de sınırsız kullanabilir miyim Windows 11?

Birkaç gün önce Acer bilgisayar aldım içinde işletim sistemi yok (FreeDOS )bilgi almak için teknoloji mağazalarına gittim 10000 TL PC 7000 TL'ye lisans alman gerekir dediler crack kurarım diye düşündüm bu sefer de şöyle cevap verdiler eğer crack kurarsanız Microsoft'tan banlanırsınız halihazırda crackli Windows 10 kullanıyorum 1-2 senedir bir şey olmadı acaba bizi korkutmak için mi lisans alın diyorlar yoksa crackli de sınırsız kullanabilir miyim Windows 11?

Efendim tamamen yalan amaçları pazarlamak sadece lisans keyiniz veya crack olmadan da Windows 11 kurabilirsiniz. Ve de eklemek gerekirse Windows 11'i key veya crack olmadan da sınırsız kullanabilirsiniz sadece bu kişiselleştrime kısımları kapalı olur. Yani masaüstü duvar kâğıdını tema renklerini vs. değiştiremezsiniz.

Crack zorunlu değil. Orijinal yükle istediğin gibi kullanabilirsin. 30 gün sonra bazı ayarlar kısıtlanıyor. Sağlam Lisans'ta 100-200 TL'ye eyler var onları alıp kullanırsın.

Alıyorsun yanına 16 GB USB’ni gidiyorsun internet cafeye oradan indiriyorsun windows 10 ücretsiz sürümü usbye kuruyorsun geliyorsun eve bıostan usbyi en üste alıyorsun kaydedip çıkıyorsun kuruyorsun Windows’u para yığmanıza gerek yok.

O dedikleri olay sadece sirketler icin gecerli. Hicbir firma kisisel kullanici crackli yazilim kullandi diye ugrasmaz davayla vs.. Lisansli kullanacagim diye de ucuz lisanslar almayin sakin. Kim bilir kimin kredi kartini patlatip da aliyorlar o lisanslari.

Windows anahtar kullanmadan da kullanılabilir, satmak için yalan söylemişler. Ayrıca Microsoft'tan banlanmak nedir? Crack önermem ama sıkıntılı. Onun yerine 50-70 liraya OEM key almak daha mantıklı.

Windows anahtar kullanmadan da kullanılabilir, satmak için yalan söylemişler. Ayrıca Microsoft'tan banlanmak nedir? Crack önermem ama sıkıntılı. Onun yerine 50-70 liraya OEM key almak daha mantıklı.

Bu forumda KMS Pico'nun crack kodlarını paylaşabiliyor muyuz? Arkadaşa yardımcı olmak isterdim. Bu arada önerecğim yöntem risk içermez kesinlikle virüssüzdür sadece kodlarla Windows 11'i lisanslayabilirsiniz.

Hangi çok bilmiş diyor onu ya 2 senedir Windows'u etkinleştirmedim 2 sene de 20tlik lisansla kullandım sıkıntı çıkarmadı adamın dediği yalan bu arada şirket değilsin bir şey değilsin.

Hocam Windows bedava bir şey. Windows 10 da bedava 11 de. Etkinleştirmezseniz sadece temaları vs. değiştiremiyorsunuz ve sağ altta etkinleştir diye yazı çıkıyor. Etkinleştirmek istersenizde internetten ucuza key alabilirsiniz. Anakarta gömülen key alırsanız kurduğunuz her Windows etkinleştirilmiş olarak kurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı