Lise 1 kaybolan raporun resmi ile devamsızlık sildirilir mi?

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Nasıl bir başlık açacağımı bilemedim. Her neyse lise 1'e gidiyorum ve 1. dönem devamsızlığımı sildiremedim, bu yüzden 2. dönemi beklerken de kaybettim ama ne olur ne olmaz diye telefonuma resmini çekmiştim bu resmi müdür yardımcısına gösterirsem devamsızlığı silerler mi? Devamsızlığım şu an sildiremediğim için 9,5 gün oldu ve eğer yarım gün devamsızlık yaparsam kalacağım ve hiç böyle bir şey olmasını istemiyorum.

Kısaca: Rapor kağıdının resmi ile devamsızlığımı sildirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Raporlar resmi belge olarak tutuluyor ve ileride kontrol tarzı işlemlerde raporlar kanıt oluyor devamsızlık silmenin kanıtı.

Olmaması gerekiyor iyice arayın veya müdür yardımcısına olayı anlatın belki bir ihtimal geçirebilir.

Nasıl bir başlık açacağımı bilemedim. Her neyse lise 1'e gidiyorum ve 1. dönem devamsızlığımı sildiremedim, bu yüzden 2. dönemi beklerken de kaybettim ama ne olur ne olmaz diye telefonuma resmini çekmiştim bu resmi müdür yardımcısına gösterirsem devamsızlığı silerler mi? Devamsızlığım şu an sildiremediğim için 9,5 gün oldu ve eğer yarım gün devamsızlık yaparsam kalacağım ve hiç böyle bir şey olmasını istemiyorum.

Kısaca: Rapor kağıdının resmi ile devamsızlığımı sildirebilir miyim?
Zaten veline yazı yazdırınca geçiriyorlar gerek yok

Nasıl yani hocam anlamadım? mesela annem gidip şu şu gün gelmedi dese sildiriyorlar mı?
Velisi olduğum 12/E sınıfında eğitim gören 123 numaralı x kişisi(ad soyad) 01.01.2024 tarihinde bilgim dahilinde devamsızlık yapmıştır gereğinin yapılmasını arz ederim

Bu şekilde bir yazı yazın altınızda velinizin imzası olsun

Velisi olduğum 12/E sınıfında eğitim gören 123 numaralı x kişisi(ad soyad) 01.01.2024 tarihinde bilgim dahilinde devamsızlık yapmıştır gereğinin yapılmasını arz ederim

Bu şekilde bir yazı yazın altınızda velinizin imzası olsun

Hocam söylediğiniz için teşekkür ederim deneyeceğim.

Silinmiyor devamsizliklar ilk dönem bitti bise müdür almıyorum dedi almadi.

Bilmiyorum bizim müdür yardımcısı 2. dönem gelin verin kağıdı o zaman silerler demişti bu yüzden şansımı deniyorum bende.

Geri
Yukarı