Lise 2. dönem sınavları tercihe bağlı olacak!

Yeni basın açıklamasına göre alınan karar 2. sınavların tercihe göre olması.

1620754956957.png

İyi, artık stres olmadan TYT çalışmaya devam edebilirim. 9. sınıf konularına tam başlayayım diyorum sınavlar geliyor aklıma tekrar 10. sınıfa dönüyordum. Aklımda bir, iki soru yok değil; girmeyenler birinci dönem notlarıyla mı geçecek (ikinci döneme de birinci dönem notları mı girilecek yani)? Projeler, performanslar sözlüler ne olacak?

Ben sana mesaj attım sanıyordum ama yazdığım halde göndermemişim ya da silinmiş. Neyse @Gravax06 dediğin doğru çıktı. Duacınım. :)
İyi, artık stres olmadan TYT çalışmaya devam edebilirim. 9. sınıf konularına tam başlayayım diyorum sınavlar geliyor aklıma tekrar 10. sınıfa dönüyordum. Aklımda bir iki soru yok değil; girmeyenler birinci dönem notlarıyla mı geçecek(ikinci döneme de birinci dönem notları mı girilecek yani)? Projeler, performanslar sözlüler ne olacak?
Kolay gelsin. Not konusunda seçme hakkımız var sanırım. Şuan bizde de öyle ve 1. dönem notları ile geçmeyi seçeceğim.

Kolay gelsin. Not konusunda seçme hakkımız var sanırım. Şu an bizde de öyle ve 1. dönem notları ile geçmeyi seçeceğim.
Teşekkürler. Not seçme hakkımız var iyi hoş ama ben onu sormadım, benim sorduğum şu; ikinci dönem kısımı tamamiyle boş mu bırakılacak, yoksa birinci dönem notları direkt ikinci döneme de mi işleyecek? İkinci dönem sınavlarına yeterince iyi hazırlanmış olmama rağmen sanırım ben de ilk dönem notuyla geçmeyi seçeceğim, TYT benim için daha ön planda şu an.

Teşekkürler. Not seçme hakkımız var iyi hoş ama ben onu sormadım, benim sorduğum şu; ikinci dönem kısımı tamamiyle boş mu bırakılacak, yoksa birinci dönem notları direkt ikinci döneme de mi işleyecek? İkinci dönem sınavlarına yeterince iyi hazırlanmış olmama rağmen sanırım ben de ilk dönem notuyla geçmeyi seçeceğim, TYT benim için daha ön planda şu an.
Eğer ilk dönemi tercih ederseniz direkt yansır bence o notlar. Kolay gelsin umarım istediğiniz gibi sonuç alırsınız.

Geri
Yukarı