Lise 2'de Drop-Shipping

En iyi cevaplar
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Lise 2 öğrencisiyim 16 yaşındayım drop-shipping yapmak istiyorum fakat bu işin zararları ve riskleri nedir tam olarak bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevirim :)

BugrahanOzdemir

Centipat
En iyi cevaplar
0
Bende araştırmaya başladım bu konuyu. Kimden dinlediysem zararlarından bahsetmedi. Zaten yatırım yapman gerekmiyor, depo, stok kontrol gibi sorunların yok. Siparişi al-siparişi ver.

asum812

Decapat
En iyi cevaplar
1
İnternette gördüğüm reklamlardan sonra nedir bu diyerek biraz araştırmıştım. Sadece verilen tavsiyeler ve yapılan yorumlara bakmıştım ve hiç güvendiğim bir şey değil.

Herkes kolay ve risksiz para kazanmak olarak anlatıyor resmen. Hele bir adam var anlatmaya değmez. Zaten onun sayesinde yayıldı bu olay. Neymiş normal bir insanmış ama bu işe girince zengin olmuşmuş. Yatlar katlar almış.

Tam olarak nasıl para kazanıldığını, işin detaylarını çok az bilen biriyim bu yüzden dışarıdan bakıyorum ama kolay para diye bir şey yoktur. Benim sana tavsiyem çevreni sor soruştur. Günlük veya basit işlere seni alıcak ve senin için iyi para kazanmanı sağlayacak işler bulursun.

N1_1CE

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
everywhere
Drop-Shipping anlatan kişiler genelde öğretici set satıyorlar. Bu adama bir sorun parayı Drop-Shipping'den mi kazandın yoksa eğitim seti satarak mı ?

BugrahanOzdemir

Centipat
En iyi cevaplar
0
İnternette gördüğüm reklamlardan sonra nedir bu diyerek biraz araştırmıştım. Sadece verilen tavsiyeler ve yapılan yorumlara bakmıştım ve hiç güvendiğim bir şey değil.

Herkes kolay ve risksiz para kazanmak olarak anlatıyor resmen. Hele bir adam var anlatmaya değmez. Zaten onun sayesinde yayıldı bu olay. Neymiş normal bir insanmış ama bu işe girince zengin olmuşmuş. Yatlar katlar almış.

Tam olarak nasıl para kazanıldığını, işin detaylarını çok az bilen biriyim bu yüzden dışarıdan bakıyorum ama kolay para diye bir şey yoktur. Benim sana tavsiyem çevreni sor soruştur. Günlük veya basit işlere seni alıcak ve senin için iyi para kazanmanı sağlayacak işler bulursun.
Yatlar, katlar kazanabileceğiniz bir iş değil zaten. Diyen varsada dolandırıcıdır ama ek gelir olabilecek bir iş.

kebab destroyer

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
Ankara
İngilizce öğrenmeden yapabileceğin bir iş değil.
Eğer ingilizce biliyorsan parayla satılan eğitim setlerinin daha iyisini daha fazlasını youtube'da bulabilirsin.

Yukarı