Lise alan seçimi

cage10

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bizim okulumuz 29 Ağustos gibi açıldı (hızlandırma gibi TYT falan tekrar ediliyor yarım gün) Ben haziran ayında sayısal yapamayacağımı düşünüp tm seçmiştim, tm seçtikten sonra istediğim bölümü bir an istememeye başladım ve şimdi doğal olarak sayısala geçmek istiyorum. Daha hızlandırmadayız diye alanımı değiştirsem sıkıntı olmaz diye düşünüyorum çünkü asıl dersler 12 Eylül'de başlayacak. Şimdi ben sayısal seçsem çok zorlanır mıyım? Bunlar TYT ile ilgili şu an matematik orta çalışınca bazı soruları yapabiliyorum fizik belli sorular ve konular kimya çoğu sözel konu (mol hiç anlamadım zaten) biyoloji süper zaten en çok sevdiğim ders biyoloji. Şimdi sayısala geçsem sıkıntı olur mu çok zorlanır mıyım? Teşekkürler

Bence sıkıntı olmaz ben üniversite 1. sınıfım ve bildiğim kadarıyla alan seçimi ilk olarak yaz tatilinden önce yapılıyor sonra yaz tatili dönüşünde de fikir değiştirebiliyorsun. Ve bence sayısal derslerin hiç fena değil demene göre ayrıca sayısal bölümlerin tm ye oranla daha iyi olduğunu da göz önünde bulundurursak biraz çalışma ile 2'sini de yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı