Lise Devamsızlık

Hastalıktan gitmediğin günlere heyet raporu almayı deneyebilirsin.
Apandisit ameliyatı geçiren bir arkadaşım 30 gün hastahanede yattı ve ona heyet raporu verilmedi. Bu arkadaşa heyet raporu vereceklerini hiç sanmıyorum.

Cevabı kendin vermişsin zaten. Normal şartlarda kalırsın ama daha devamsızlık yapmayıp ailen müdür ya da müdür yardımcısıyla konuşursa yıl sonu geçirebilirler. Ben 31.5 günle geçtim.

Peki sizin aileniz gittiklerinde ne söylediler de ikna ettiler? Gerçekten ihtiyacım var bu cevaba.

Özürlü/Özürsüz toplamı 30u aşarsa kalınıyor 30 özürlü olsa bile kalma yok

2018-2019 eğitim öğretim yılında not durumunuz disiplin durumunuz ne olursa olsun 10 gün özürsüz 20 gün özürlü toplam 30 günü geçen her öğrenci ne olursa olsun sınıfta kalacaktır.

Siz şansınızı deneyin yinede 90 gün toplam devamsızlığı olan arkadaşım var ama o milli sporcu tabi. O geçebiliyorsa seninde geçmen gerek. Sende 1 hafta zorunlu olarak gelememişsin zaten.

30 günü aştığın zaman otomatik kalıyorsun. Bende sağlık sorunlarından dolayı 35 gün devamsızlık yaptım fakat heyet raporu gerekiyor.

Peki sizin aileniz gittiklerinde ne söylediler de ikna ettiler? Gerçekten ihtiyacım var bu cevaba.
Klasik aile övmesi işte. Notlarından bahsedebilirler, kavgayla falan işin olmadıysa onlardan bahsedebilirler, 10 ya da 11 sınıfsan ondan bahsedebilirler ("11. sınıfı tekrarlamasın zaten 1 senesi kaldı" gibi) o zaman daha rahat oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…