Lise Devamsızlık

Elinden bir şey gelmeyeceğini söyledi. Yine de pes etmeyeceğim. 2 gün fazlam var sadece.
Boş beleş arkadaşlarla kaçtık ettik. Şu son 1 hafta da fena hastalandım. Ayriyeten alerjim başladı. Gidemedim sonuç 32 gün.

Sağlık problemlerin yüzünden devamsızlık yaptıysan hiç sorun değil. İlgili müdür yardımcınla görüşüp tartış.
Keyfi devamsızlık yaptıysan ailen ile görüşüp bir şansını denemekte fayda var. Tabi bu görüşmeden önce hiç devamsızlık yapmaman gerekiyor.

Cevabı kendin vermişsin zaten. Normal şartlarda kalırsın ama daha devamsızlık yapmayıp ailen müdür ya da müdür yardımcısıyla konuşursa yıl sonu geçirebilirler. Ben 31.5 günle geçtim.

Şuan özürlü devamsızlık fazlalığın yüzünden sınıfta kalacaksın. 30 gün sınırını aşmaman gerekirdi. Yasa 10 günün üstünde özürsüz 20 günün üstünde ise özürlü devamsızlık yapmana izin vermiyor.

Her yıl sistemi değiştirerek, devamsızlığı aşağı çekerek, eğitimi değil okula gelmeyi teşvik ederek, okumayı köleliğe çevirerek her geçen yıl seviyeyi düşürdüler..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı