Lise elektronik bölümünden matematik olmadan mezun olunabilir mi?

Daha fazla  
Merhaba, ben 9. sınıf öğrencisiyim ve bölüm seçimlerinden elektronik bölümünü seçeceğim. Benim matematiğim çok kötü ve lisede elektronik bölümünü matematiksiz sadece sözel kısmıyla bitirip mezun olabilir miyim?

Merhaba, ben 9. sınıf öğrencisiyim ve bölüm seçimlerinden elektronik bölümünü seçeceğim. Benim matematiğim çok kötü ve lisede elektronik bölümünü matematiksiz sadece sözel kısmıyla bitirip mezun olabilir miyim?
Sayısal bir bölüm ders içerikleri sayısal ağırlıklı olur ders içeriklerinde sıkılmam dersen seçebilirsin öyle böyle lise diplomasını alabileceğini düşünüyorum.

İstanbul benim amacım mezun olmak lise diploması almak
Her türlü mezun olursun. Meslek lisesi mezunlarının yarısından fazlası bir kere bile sınavına çalışmamış kişiler. Performans ve proje ödevlerini yaparsan her türlü mezun olursun. Kalanların tamamına yakını performans ödevlerini yapmadığı için kalıyor.

Sayısal bir bölüm ders içerikleri sayısal ağırlıklı olur ders içeriklerinde sıkılmam dersen seçebilirsin öyle böyle lise diplomasını alabileceğini düşünüyorum.

Benim amacım liseden mezun olmak ve elde tutulur bir meslek alternatifimin olması ben zaten elektronik üzerinden ilerlemeyi düşünmüyorum alternatif olarak tutmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı