Lise için kayıt gerekli mi?

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
9. sınıfa geçtim. Lise için kayıt gerekiyor mu? Çıkan okula gitmek için kayıt gerekiyor mu yoksa MEB otomatik olarak mı yapıyor?
Bazıları gidilmesi gerektiğini söylemiş bazıları tercihte çıktıysa zaten o okuldasın kayda gerek yok demiş.
Kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz?
E okulda okul numaram ve şubem değişmiş bu arada.

9. sınıfa geçtim. Lise için kayıt gerekiyor mu? Çıkan okula gitmek için kayıt gerekiyor mu yoksa MEB otomatik olarak mı yapıyor?
Bazıları gidilmesi gerektiğini söylemiş bazıları tercihte çıktıysa zaten o okuldasın kayda gerek yok demiş.
Bende 9.sınıfa geçtim kayıt olmak gerekiyor sanırım.

Gidilmesi gerekiyor MEB oto kayıt yapıyor ama bazi okullar dönem başı deneme parasi rehberlik servisi için bilgiler falan gerekiyor kitapları alacağınız zaman sorun ya da.

Kayıt gerekiyor mu bilmiyorum ama bir sebepten okula gitmiştik 9.sınıftayken. Babamdan 50 TL almışlardı. Para isterlerse vermeyin tecrübe konuşuyor.

Kayıt otomatik yapılır sizi genellikle "zorunlu bağış" istemek için okul açılmadan önce çağırırlar vermek zorunda değilsiniz bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı