Lise için şehir dışına gitmek mantıklı mı?

Akşam ailemle konuşacağım izin verirlerse gideceğim.

Mis gibi kafan rahat olur, hem okuluna da daha iyi odaklanırsın öyle bir yerde. Ayrıca Amasya'nın en iyilerinden demişsin. Ailen biraz mantıklı düşünüyorsa zaten direkt onay verir,

Esenyurt ve lise kelimelerini bile yazarken torbacılar, bıçaklar, küfürler ve Suriyeliler beliriyor arka planda.

Mis gibi kafan rahat olur, hem okuluna da daha iyi odaklanırsın öyle bir yerde. Ayrıca Amasya'nın en iyilerinden demişsin. Ailen biraz mantıklı düşünüyorsa zaten direkt onay verir,

Esenyurt ve lise kelimelerini bile yazarken torbacılar, bıçaklar, küfürler ve Suriyeliler beliriyor arka planda.
Maymunlar cehennemi.

Esenyurt ve lise kelimelerini bile yazarken torbacılar, bıçaklar, küfürler ve suriyeliler beliriyor arka planda.

Hocam benim geleceğim için büyük ihtimal izin verirler ama ailemi özlerim geri dönerim falan diye korkuyorum.

Hocam benim geleceğim için büyük ihtimal izin verirler ama ailemi özlerim geri dönerim falan diye korkuyorum.

Fırsat bulduğunda ziyaret edersin, görüntülü konuşma yaparsın alışılır zamanla. Sen de o zaman üniversiteyi iyi kazanıp ailenden uzakta okumazsın ileride.

Yeni konular

Geri
Yukarı