Lise için tavsiyeler

Havacılık meslek lisesi.

Hocam özellikle meslek lisesinde kimin ne halt yediğini nasıl bir kişiliği olduğunu çok sonra anlarsınız. Anladığınız da çoktan yakınına girmiş olursunuz iş işten geçer, sizde ona benzersiniz. O yüzden ilk sene kimseye yakınlaşmayın uzaktan insanları gözlemleyin, tipi el yüzü düzgün olan biriyle konuşun. Sonra burada zorbalık konuları açılıyor bunu önlemek için zorba tipli insanlara yakınlaşmayın.

Hocam konuştuklarınızı iyi seçin. Sigara vs içenler olacaktır sakın takılmayın hocam. Düzgün gördüğünüz insanlara yakınlaşmaya çalışın ama her şeyinizi anlatmayın iyice tanıyana kadar. Eğer birisiyle çok yakın olursanız ilk günden veya ilk haftadan her şeyinizi anlatmamaya çalışın biraz mesafeli olun zaten ileride anlaşılır. Böyle güya tehlike olan insanlara hiç yaklaşmayın konuşmayın bile.

Hocam özellikle meslek lisesinde kimin ne halt yediğini nasıl bir kişiliği olduğunu çok sonra anlarsınız. Anladığınız da çoktan yakınına girmiş olursunuz iş işten geçer, sizde ona benzersiniz. O yüzden ilk sene kimseye yakınlaşma uzaktan süz insanları, tipi el yüzü düzgün olan biriyle konuşun. Sonra burada zorbalık konuları açılıyor bunu önlemek için zorba tipli insanlara yakınlaşmayın.

Hocam kazandığım okula 440 puanla girdim normal bir meslek lisesi değil o yüzden öğrenciledinde serseri olacağını düşünmüyorum.

Hocam kazandığım okula 440 puanla girdim normal bir meslek lisesi değil o yüzden öğrenciledinde serseri olacağını düşünmüyorum.

Ooo tebrik ederim hocam. Meslek lisesini görünce aklım direkt serseri dolu olan meslek liselerine gitti. Ama öyle düşünme bende 443 puanla fen lisesine girmiştim, her okulda oluyor öyle tipler, ben birini iyi sanıp sıra arkadaşım olunca hemen yakınlaşmıştım adam 2 gün sonra panelden tüm bilgilerimi bulup geldi. Bu yüzden herkese hemen güvenip bilgilerinizi vermeyin ilk dönem bir insanları süzün.

Ooo tebrik ederim hocam. Meslek lisesini görünce aklım direkt serseri dolu olan meslek liselerine gitti. Ama öyle düşünme bende 443 puanla fen lisesine girmiştim, her okulda oluyor öyle tipler, ben birini iyi sanıp sıra arkadaşım olunca hemen yakınlaşmıştım adam 2 gün sonra panelden tüm bilgilerimi bulup geldi. Bu yüzden herkese hemen güvenip bilgilerinizi vermeyin ilk dönem bir insanları süzün.
Çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı