Lise için uygun fiyatlı özel okul önerileri

Aklımda gökkuşağı koleji var ama nasıl bilmiyorum. Bilgisi olan var mıdır?

Çift diploma veren okulları yazarsanız sevinirim.

Benim dün konuştuğum bir okul var sürekli arıyorlar arkadaşlarım kayıt oldu 10600 yıllık ücret istiyorlar kitaplar forma vs. hariç istersen veriyim numarasını. Özel Atakent Anadolu Lisesi ismi

Benim dün konuştuğum bir okul var sürekli arıyorlar arkadaşlarım kayıt oldu 10600 yıllık ücret istiyorlar kitaplar forma vs. hariç istersen veriyim numarasını. Özel Atakent Anadolu Lisesi ismi

Uzak ve adını hiç duymadım eğitimi nasıl bilmiyorum teşekkür ederim yine de
En uygunu 25 bin yapıyor sadece okul ücreti kıyafet kitap hiçbir şey yok. Anlamıyorum neden özel okul diye bir saçmalık var devlete gitsen de adam akıllı eğitim almıyorsun öğretmenler kaba öğrenciler saygısız. Sınıf desen 40 kişi en az
Türkiye'de iyi eğitim almak ne zor iş iyi eğitim almak için senede 50 bini gözden çıkarmak lazım
Bu şartlarda holding sahibi birinden başka insan o parayı veremez Türkiye şartlarında.

40-50 bin liradan ucuz kaliteli okul bulamazsın. Burs alırsan anca olur o iş.

Dershanede sınava girip %30 burs kazandık bizim davet ettiğimiz arkadaşlarımıza da aynı fiyatı uyguluyorlarmış erken kayıt dönemi olduğu için fiyatı uygun tutturlar ee birazda pazarlık tabii . 10600 değil yani, normalde 25k dan bahsediyorlardı . Eğitim sistemi hakkındaki yorumuna katılıyorum . Rica ederim
zakve adını hiç duymadım eğitimi nasıl bilmiyorum teşekkür ederim yine de
En uygunu 25 bin yapıyor sadece okul ücreti kıyafet kitap hiçbir şey yok. Anlamıyorum neden özel okul diye bir saçmalık var devlete gitsen de adam akıllı eğitim almıyorsun öğretmenler kaba öğrenciler saygısız. Sınıf desen 40 kişi en az
Türkiye'de iyi eğitim almak ne zor iş iyi eğitim almak için senede 50 bini gözden çıkarmak lazım
Bu şartlarda holding sahibi birinden başka insan o parayı veremez Türkiye şartlarında

Geri
Yukarı