Lise kıyafet zorunluluğu

Aynı dediğiniz gibi hocam geçen lazım oldu lavaboya gittim at ahırından daha beter durumdaydı hayır okulda yeni başlamış bu hale gelmesi zor 3 aylık süreçte tek bir hazırlık yapmamışlar benim saçıma kıyafetime laf atıyorlar.

Okul aile birliği oylamaya sunar ya da kararı kendisi alır

@XandX önce okuduğumuzu bir anlayalım. Sonra okul aile birliğinin aldığı kararı beğenmiyorsaniz açık liseye geçebilirsiniz. Yapacak bir şey yok, sene başında öyle karar alınmışsa uymak zorundasınız.

Hocam benim imkanım yok aileminde imkanı yok eğer ki sözde okul aile birliği kılık kıyafeti zorunlu tutuyorsa alamayacak kişileri de desteklemesi lazım.

Okullarda saçları çok uzatmaya pek etik gözle bakılmıyor. Ama yasak değil diye biliyorum. Sakal yasağı var, çok uzatırsan sevdire sevdire kestirtiyorlar onu. Kılık kıyafet zorunlu.

alamayacak kişileri de desteklemesi lazım.

Alamayacak kişiler durumunu okul idaresine belirtirse yardım yapılacaktır. Sırf sen okul kıyafetini beğenmiyorsun diye de algı yapmaya çalışmanın bir mantığı yok.

Kesinlikle hocam, tuvaletlerin ahırdan farkı yok. Ya da belki tuvalette yalnız hissetmeyelim diye hayvan dostlarımızı ellemiyorlar.

Size bir lafım yok okuduğumu anlayabiliyorum da sadece "ya da kararı kendisi alır" lafınız biraz saçma geldi benim haberim olmadan neyin kararını kim veriyor? Açık lise işini 2. dönem yapacağım zaten fakat ilk dönemde mutlu bitireyim istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maddeyi anlamadım. "Sivil" olarak belirtilmemiş, ancak direk "kılık ve kıyafet serbesttir" şeklinde belirtmesi tuhafıma gitti.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…