Lise matematik sınavına nasıl çalışılır?

Herkes haddini bilecek ? Mahalle abisi falan mısın?

Özür dilerim, terbiyesizliği ben yaptım, kusura bakma ,affet. İstemeden oldu
Bir anlık hata, özür dilerim .
Özür dilerim, terbiyesizliği ben yaptım, kusura bakma ,affet. İstemeden oldu

Özür dilerim, terbiyesizliği ben yaptım, kusura bakma ,affet. İstemeden oldu.

Gerçekten benim yanlışım, affedin,özür dilerim.
Herkes haddini bilecek? Mahalle abisi falan mısın?

Berduşluktan hoşlanan bir yazar olduğunu düşünmüyorum burada, tekrardan kusura bakma, özür dilerim, hakkınızı helal edin
11. Sınıfım, çarşamba matematik sınavım var, ne yaparsam yüksek alabilirim, nasıl hazırlanılır sınava dostlar? Esas ölçüyü, birim çemberi, tanjantları hallettim, bir grafikler kaldı.
Siz benden 5 kat başarılısınız merak etmeyin,benim canım sıkkındı ve ondan böyle kötü bir yorum yaptım, yanlışlıkla oldu. Kusura bakma, özür dilerim hakkınızı helal edin

Son düzenleme:
@Türk_ Özü, ne demek yahu, bir hata yapmışsınız ve özür dilediniz. Hepimiz zor durumlar gecirebiliyoruz, çok kafaya takip psikolojinizi bozmamaya çalışın. Hakkım helal olsun

@Türk_ Özü, ne demek yahu, bir hata yapmışsınız ve özür dilediniz. Hepimiz zor durumlar gecirebiliyoruz, çok kafaya takip psikolojinizi bozmamaya çalışın. Hakkım helal olsun
Yüce Allah razı olsun, sağ olun. Futbolcu olma hedefinde ilerlemeye gayret ediyorum şuan. Her türlü bilgiyi yazıyorum ,idmanlara devam edemedim sınavlardan dolayı, ve yarın bir top sipariş edeceğim, para biriktirmek zor zaten, 5-13 yaş arası çok zor bir çocukluk geçirdim ve bunları düşünmekten rahat edemiyorum artık. Üniversiteye hangi şehirde gideceğimi düşünüyorum ve daha birçok konu. Hemencecik de olmuyor, tekrardan teşekkür ederim güzel insansın vesselam.
@Türk_ Özü, 100 üzerinden 88 bence çok iyi. Tebrik ederim.
Çok teşekkür ederim sag olun, sizde mi liseye gidiyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir şey bilinmiyorsa bal gibi de sabahlanır.

@Türk_ Özü, sağ olun. Sizler için tüm öğretmenlerimizin elinden geleni yapacağını düşünüyorum. Sürekli çalışın, içinizdeki o istek hiçbir zaman sönmesin.
Hocam nasılsınız, Yüce Allah sıhhatli,hayırlı uzun ömürler versin. Coğrafya Sınavından 98 almışım,çarşambada Tarih sınavı açıklanıcak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…