Lise mezunu polis olabilir mi?

746270

Picopat
KPSS orta öğretim yüksek puanı ile olabilir miyim? Boy kilo tutuyor zaten YKS'de hedefim zaten 60 70k, sadece miyopluk var ayrıca bu duruma engel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olursun ama tavsiyem 20 yaşına gel uzmanlığa başvur.

Hocam askeriyeyi sevmiyorum ne kadar her Türk asker doğsada, polislik daha cazip geliyor ayrıca Amerikalı aynasız gibi üstadları izleyince zaten gaza geliyorsun yoksa kendim yazılımcı olmayı düşünüyordum şu an fikirlerim çok karma.

Amerikalı aynasız bile Türkiye'de polislik yapmayacağını söylüyor çünkü adam buranın kanunlarını beğenmiyor. O yüzden bir kararlarını gözden geçir derim.

Hocam askeriyeyi sevmiyorum ne kadar her Türk asker doğsada, polislik daha cazip geliyor ayrıca Amerikalı aynasız gibi üstadları izleyince zaten gaza geliyorsun yoksa kendim yazılımcı olmayı düşünüyordum şu an fikirlerim çok karma.

Hocam ben 18 yaşındayım. Yaklaşık 2 sene önceye kadar kendimi bildim bileli asker polis olmak istedim. Daha sonra arkamda bırakacağım kişileri ve tüm hayatım boyunca zorlu koşullar altında görev yapmayı düşünerek bu mesleklerden vazgeçtim. Yani öyle şunun gazına geldim diye bir şey yok. Sen, kendin, bu mesleği emekli olana kadar yapacak mısın?

Hocam ben 18 yaşındayım. Yaklaşık 2 sene önceye kadar kendimi bildim bileli asker polis olmak istedim. Daha sonra arkamda bırakacağım kişileri ve tüm hayatım boyunca zorlu koşullar altında görev yapmayı düşünerek bu mesleklerden vazgeçtim. Yani öyle şunun gazına geldim diye bir şey yok. Sen, kendin, bu mesleği emekli olana kadar yapacak mısın?
13 yaşından beri aslında istiyorum bu mesleği askerlik hariç hiç istemedim, polislik büyük şehirlerde gerçekten zor şartlarda bende biliyorum ama nedense 1 2 aydır daha fazla düşünmeye başladım aslında sadece miyop ve kolumda olan küçük cam kesiği engel olur mu bunu kafama takıyorum yoksa mesleğin ağırlığına hazırım zaten ağır bir insanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı