Lise müdürleri istediği öğrenciyi okula alabilir mi?

• Konuyu başlatan m1rz4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 4B
@Forumdaş orası da öyle de şikayetler üzerine soruşturma başlatılacaktır. Kaldı ki lise için para vereni de ilk kez görüyorum. İyi bir lisede de okuyunca da değişen bir şey yok ki milleti anlamakta bazen güçlük çekiyorum.

@Forumdaş orası da öyle de şikayetler üzerine soruşturma başlatılacaktır. Kaldı ki lise için para vereni de ilk kez görüyorum. İyi bir lisede de okuyunca da değişen bir şey yok ki milleti anlamakta bazen güçlük çekiyorum.
Aynen.
Lise için ne parası kardeşim ya.
Her şey kendinde bitiyor.
İstediğin kadar dershane ye git sen çalışmazsan olmaz.

@Forumdaş ben her zaman lisenin bir öneminin kalmadığını belirtirdim. Şu YKS'de baraj puanın kaldırılmasından sonra hiçbir önemi kalmadı artık.
Evet hocam.
Ben de bunu tecrübe ediyorum.
@Forumdaş ben her zaman lisenin bir öneminin kalmadığını belirtirdim. Şu YKS'de baraj puanın kaldırılmasından sonra hiçbir önemi kalmadı artık.
Babadan zengin ler 10 15 net yapıp hukuk vb. okuyacak.

@Forumdaş hukuk vs gibi bölümler için mümkün değil o. Onlar için belirli bir başarı sıralaması var. İlk 100k. 10-15 netle de ilk 100 bine girilmez eşit ağırlık için.
Bizim mat hocası özel üniversite lere bağış adı altında para yardımı yapıp o sıralamalar da kendini öne aldırırsın gibi bir şey dedi sınıfta.
Bu baraj hakkında konuşurken.

Geri
Yukarı