Lise nakil başvurusu nasıl erkene alınır?

Arkadaşlar başka bir okula nakil başvurusu yaptım ve onaylandı. Birkaç gündür gidiyorum ama hiç beğenmedim, keşke eski okulumu bırakmasaydım dedim. Geri dönmeye çalışıyorum ama nakil başvuruları bu ay aylık olacakmış. Yani ayın sonuna kadar beklemem gerek ve sonuçlandığında da sınavların ortasında sonuçlanıyor. Daha erken gitmemin bir yolu var mı sizce?

@Gtx 1050 ti derneği konuyu hortlatiyorum ama bende nakil attım ve onaylandı yeni okula gidip işlem yapılması gerekiyor mu ya da eski okul.

Hiçbir şey yapmana gerek yok okullar açıldığı zaman senden birkaç tane vesikalık fotoğraf ve annenin ya da babanın kimlik fotokopisini isterler sadece. Umarım benim gibi pişman olmazsın. Bol şans.

Arkadaşlar başka bir okula nakil başvurusu yaptım ve onaylandı. Birkaç gündür gidiyorum ama hiç beğenmedim, keşke eski okulumu bırakmasaydım dedim. Geri dönmeye çalışıyorum ama nakil başvuruları bu ay aylık olacakmış. Yani ayın sonuna kadar beklemem gerek ve sonuçlandığında da sınavların ortasında sonuçlanıyor. Daha erken gitmemin bir yolu var mı sizce?

Hocam oldunuz mu?

Geri
Yukarı