Lise nasıldır?

Liseden liseye değişiklik gösterir. Ancak Anadolu liselerinin geneli çalışkan, doğru düzgün oluyor. Karı-kız ortamına pek girme, menfaatçi arkadaşlardan da uzak dur. Okullar açılırsa da en ön sıraya otur. Hocalarına karşı saygısızlık yapma, ders tekrarlarını da yap. Rahat bir lise hayatı geçirirsin.
Hocam en ön sıra sanki fazla dikkat çeker gibime geliyor ortaokulda 2. Sıradaydım bence ideal güzeldi

En ön sıra şu açıdan da güzel olur ki hocanın gözü önünde bulursun. Sessiz sakin bir şekilde dersini dinlersen hoca sözlü notunu verirken şöyle düşünür ki bu çocuk sessiz sakin birisiydi, dersine de çalışıyordu. Sözlü notunu yüksek vereyim şeklinde düşünebilir. Bu durum tabii ki hocadan hocaya göre değişkenlik gösterebilir, hocası sözlü notunu ders içindeki durumuna göre de vermeyebilir. Orasını bilemiyorum.

En ön sıra şu açıdan da güzel olur ki hocanın gözü önünde bulursun. Sessiz sakin bir şekilde dersini dinlersen hoca sözlü notunu verirken şöyle düşünür ki bu çocuk sessiz sakin birisiydi, dersine de çalışıyordu. Sözlü notunu yüksek vereyim şeklinde düşünebilir. Bu durum tabii ki hocadan hocaya göre değişkenlik gösterebilir, hocası sözlü notunu ders içindeki durumuna göre de vermeyebilir. Orasını bilemiyorum.

Hocam bir tam 12 ay önce deseydiniz güzel olurdu :D şaka maka 28 Temmuz tam 1 yıl geçmiş yayınlamamdan.

@HD4450 ne yaptin? Deneyimlerini bizimle paylasir misin? :)

Hocam iyi gidiyordu, sizin dediğinizin tam tersi en arka sıraya oturdum sonra okulda disiplinlik falan oldum. Ailem ceza olsun diye meslek lisesine gönderdi ortama ayak uydurdum keşke uydurmasaydım, berbat bir insan oldum.

1000 Tane ergenin aynı binaya kapatıldığı etrafı teller ile çevrili olan saat başı 10 dakika mola aldığımız tuvaletlerin duman altı olduğu bir ortam.

Hocam iyi gidiyordu, sizin dediğinizin tam tersi en arka sıraya oturdum sonra okulda disiplinlik falan oldum. Ailem ceza olsun diye meslek lisesine gönderdi ortama ayak uydurdum keşke uydurmasaydım, berbat bir insan oldum.
Hocam ben en öndeydim ya mal gibi duruyordum orada :D
Sonra bir gün geldim sıra yok başkasının yanına oturmuştum öyle konuşmaya başladım biriyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı