Lise öğrencisi için para kazanma yöntemleri nedir?

İbrqhimxxz

Femtopat
Daha fazla  
Lise öğrencisi için alternatif bir para kazanma yöntemi söyler misiniz?
Bilgisayarımın ekran kartı bozuldu. Zaten var olan sistem güncel programlara uyum sağlayamıyor. Sürekli beni yarı yolda bırakıyor. Artık kendi düzenimi kurup ticarete atılmak istiyorum. Bunun için sermayeye ihtiyacım var. Yüksek ekonomik şartlara ulaşmak hatta tüm ülkemin konfor düzeyini artırmak istiyorum. Eğer bir para kazanma yöntemi bulursam. Çok iyi olur.

Bilgisayarımın ekran kartı bozuldu. Zaten var olan sistem güncel programlara uyum sağlayamıyor. Sürekli beni yarı yolda bırakıyor. Artık kendi düzenimi kurup ticarete atılmak istiyorum. Bunun için sermayeye ihtiyacım var. Yüksek ekonomik şartlara ulaşmak hatta tüm ülkemin konfor düzeyini artırmak istiyorum. Eğer bir para kazanma yöntemi bulursam. Çok iyi olur.

Ben meslek lisesinde okuyorum bir yandan dershaneye gidiyorum öbür yandan da meslek öğreniyorum seneye sanayide çalışacağım. Ticarete atılmak için ilk önce içine girip öğrenmelisiniz öyle hop girdim ticarete atıldım zengin olmalıyım gibi cümlelerle işe başlarsanız Max 2 ayda batarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çırak olabilirsin onun dışında okuduğun dal veya meslek var ise o konuda çalışabilirsin mesela örnek vereyim ben adalet okuyorum arkadaşım hukuk bürosunda getir götür falan yapıyor iyi kötü kazanıyor. Eğer dalın yok ise ailene yardım et veya tanıdıklarından iş falan almaya çalış onun dışında lise olduğu için 18 yaş altıysan marketler falan çalıştırmaz.

Ben meslek lisesinde okuyorum bir yandan dershaneye gidiyorum öbür yandan da meslek öğreniyorum seneye sanayide çalışacağım. Ticarete atılmak için ilk önce içine girip öğrenmelisiniz öyle hop girdim ticarete atıldım zengin olmalıyım gibi cümlelerle işe başlarsanız Max 2 ayda batarsınız.
Öncelikle ifadelerine dikkat et. Ticaretin birdenbire gelişmediğini farkedicek zekaya sahibim istediğim şey bu işlerin öncesinde ihtiyacım olan paraya sahip olmak ben sıradan bir ürünü adı farklı bir markayla ilerleticek basit kopyacı bir mantığa sahip değilim. Daha çok üzerine çalıştığım şeyler üzerine önceden bir işçi gibi çalışmanı gerektiren şeyler olmucak. Senin aklındaki şeyide anlıyorum işi görmeden işi yapamazsın falan diyorsun ama bu tarz bir ticaretten bahsetmiyorumki zaten böyle birşeyi anlatman bile aşırı saçma çünkü zaten o işi bilmeden o işlerde ticaret yapılamıyacağını herkes bilir. Özetlersek yeni bir atılım için güç kaynağı arıyorum.

Öncelikle ifadelerine dikkat et. Ticaretin birdenbire gelişmediğini farkedicek zekaya sahibim istediğim şey bu işlerin öncesinde ihtiyacım olan paraya sahip olmak ben sıradan bir ürünü adı farklı bir markayla ilerleticek basit kopyacı bir mantığa sahip değilim. Daha çok üzerine çalıştığım şeyler üzerine önceden bir işçi gibi çalışmanı gerektiren şeyler olmucak. Senin aklındaki şeyide anlıyorum işi görmeden işi yapamazsın falan diyorsun ama bu tarz bir ticaretten bahsetmiyorumki zaten böyle birşeyi anlatman bile aşırı saçma çünkü zaten o işi bilmeden o işlerde ticaret yapılamıyacağını herkes bilir. Özetlersek yeni bir atılım için güç kaynağı arıyorum.
Adam kötü bir şey dememiş ki neden sinirlendiniz anlamadım.

Allah yolunu açık etsin güzel abim öncelikle çırak olarak işe başlayabilirsin mahallede sevdiğin bir abi varsa yanına gir ben haftada 1 sene önce 150 alırdım sen daha fazla alırsın hem büyüksün daha fazla işe yararsın.

Katılıyorum.

Bence hafta sonları berberde vb yerlerde çalışın iyi getirisi olabilir.

Hayır bu söylemleri resmen işi bilmeden nasıl yapıcan batarsın şeklinde konuştuğu için bu şekilde yazdım ama bende sinirlenmedim o kadar yani sadece bildiğim şeyleri zaten sürekli duymaktan ve özellikle hop mop ticarete atılamassın tavrı çok itici şahsen ama tabi kendisini tanımıyorum belki kötü bir niyeti yoktur ama bence ifadelerini daha iyi seçmeli bunun dışında bir kızgınlığım yok

Bayram harçlıkları ile kriptoya girebilirsin. Mesela coinmarketcap'te bir haber çıkar ve o coin saatler içerisinde yükselir. Bunu kullanarak çok basit karlar elde edebilirsin 20-30₺. Borsayıda öğrenmiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı